Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyekk a barátomtol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikii15 kérdése:

Mit tegyekk a barátomtol félekk hogy megött ha szakitok veleee mert ezelött is megfenyegettett hogy szétütii a fejemm ha a haverommal dumálok a haveromat is megfenyegedtee. Nem tudom mit érzekk márr a barátom iránt de félekk tölee mitt tegyek!?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos roma...

Hívd a zsarukat!

2014. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PearlDiver ***** válasza:
Hagyd el. Ha meg utánad jön, hívd rá a rendőröket.
2014. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fényember ***** válasza:
Figyelj!Szerintem ha már ilyen helyzetben vagy akkor kérd meg az apukádat hogy segítsen (hidd el..alap helyzetben én se tennék ilyet...de ez azért elég komoly)...vagy ha van egy erős rokonod/jó barátod aki fiú és elég karakán,esetleg az ő segítségét is kérheted.Ha megteszed az első lépést számíts arra hogy utána még zaklatni fog ezért próbálj meg mindig társoságban lenni hogy ha felkeresne és elfajulnának a dolgok akkor legyen ki megvédjen (sajnos az ilyen emberek nem könnyen engedik el azt ami az övéké volt egykor:/ )
2014. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de az a durvaa hogy ö tutii férre kurr meg megcsall akkor nm értem hogy miért nem akarja h elveszitsenn !!!
2014. ápr. 18. 12:12
 5/9 A kérdező kommentje:
én meg azt nm akarom h rendörségi ügy legyen belölleee.....
2014. ápr. 18. 12:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor szenvedj.
2014. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fényember ***** válasza:
Azért nem akar elveszíteni mert te vagy a biztos pont jelenleg az életében!...Ha nincs akivel megcsaljon..ott vagy te...neki mindig ott leszel te..hisz megoldja (tulajdonképpen megfenyeget) hogy soha ne legyél képes elmenni tőle...és azt is tudja hogy te ezt kb egy szó nélkül tűröd...kevés lány van aki ezt szó nélkül végig csinálja!...ezért kellesz neki..
2014. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább rendőrségi ügy legyen, minthogy félelemből maradj vele. És , ha később megver? Akkor se fogod otthagyni, mert félsz tőle. Úgyhogy jobb, ha most mész. Sok sikert. Légy bátor,és erős!
2014. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak ezt nehézz lesz mert pánik beteg vok éss jahmmm :( nm tudomm hogy fogom ezt megoldanii
2014. ápr. 18. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!