Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit szólnátok, ha a lány akivel kavartatok (szex is) és utána nem szóltatok, hogy nem akartok többet találkozni, csak leléptetek? (lent több)

Figyelt kérdés

Tehát ha buliban a csaj ittas állapotban elküldene a francba és mutatna egy középső ujjat?


(oké, lehet elcsesztem, hogy csak úgy eltűntem, de ezt nem tudom mire vélni, ennyire megutált?)


2014. ápr. 18. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne lepődj meg... Ha te paraszt voltál akkor te se várj többet! 24/F
2014. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizonytalanságban hagytad, és meg is bántottad. Szerinted nem jogos?


Nem lépünk csak le úgy. Legalább annyi, hogy köszi, jó volt, de részemről ennyi (bár szerintem akkor is az említett esemény következne be).

2014. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De utána úgy tünt, hogy nincs semmi baja, párszor beszéltünk, mosolygott meg minden...aztán most majd 1 évvel később lett ilyen, hogy buliban ha összefutunk akkor mindig ilyeneket csinál.
2014. ápr. 18. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
probléma megoldás : level Barney Stinson
2014. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha nem tágul annyira kis a szűzhártyám, hogy pl az orvos is azt állapítja meg, hogy szűz vagyok, akkor bizony fizikailag még szűz vagyok. Viszont TUDOM, hogy már nem vagyok szűz,. remélem érthető
2014. ápr. 18. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
hívd félre. annyit vár, hogy "ne haragudj."
2014. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!