Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki magának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki magának szúrt ajak piercinget (vagy ismerőse csinálta)? Fontos

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szúrna nekem ajak piercinget, van hozzá mindene, viszont érzéstelenítőt nem használna, de azt mondta nem kell, mert nem fog fájni. Nektek mi a tapasztalatotok ? Kell, vagy kibírható anélkül ? 18/L
2014. ápr. 18. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
haverom átbökte a fülét.
2014. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ginának hívják aki szúrná a piercinget?
2014. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én hivatásosnál csináltam az ajak pc-m, ő sem ad érzéstelenítőt, és tényleg nem volt vészes. Vannak ismerőseim akiknek ismerős szúrta. Na itt nézzük akkor a különbséget: Nekem: nem fájt, utána sem fájt csak ha ráharaptam, nem mondhatnám hogy bedagadt, semmivel nem kentem utána, és semmi gondom nem volt vele.(hivatásos csinálta) Ismerősök: az egyiknek kikelet venni utána annyira bedagadt, és mindkét ismerősöm panaszkodott hogy nagyon fájt nekik utána (ismerős szúrta nekik)

Arról nem beszélve hogy ezért ez nem egy vicc, mi van ha egy ideget talál el és lebénul a fél arcod? Lehet nem egy hú de olcsó mulatság, de én mindenképp egy szakembert ajánlok, vele rosszul nem igazán járhatsz, egy ismerőssel már igen.

2014. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ott nincs ideg, amit ha eltalálsz, lebénul a fél arcod
2014. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a második baromságokat írt. nem bénul le a fél arcod, és nem fáj jobban ha ismerős szúrja. a piercer pedig AD érzéstelenítőt, minden esetben ha száj környékére szúr, mert csak ott szívódik fel a lidokain. lehet hogy nem mondja külön, de ad, azért nem fáj. egyébként nem vészes érzéstelenítés nélkül sem, utána meg nem azért rohad ki mert szarul lett csinálva, hanem mert szart az utókezelésre az illető.
2014. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsánat, a harmadik.
2014. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem Gina.. haverom szúrná.

Nekem rengeteg ismerősöm szúrta magának vagy éppen másnak és soha nem hallottam még olyanról, hogy bajai lettek volna. Az meg, hogy a fél arca lebénulhat hülyeség. Volt egy barátnőm aki a westendben szúratta és ugyanúgy bedagadt a szája, később pedig begyulladt. Minden az utókezeléstől függ, amit én rendesen csinálnék. Egyedül a szúrás alatti fájdalomtól félek.

2014. ápr. 18. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Húgom magának szúrta az ajkát, köldökét, fülét. Semmi baja nem volt, nem gyulladt be meg semmi ilyesmi. Az meg, hogy fájni fog-e attól függ milyen magas a fájdalomküszöböd.
2014. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!