Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jo csaj vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jo csaj vagyok, akkor miert nem akar tolem semmit az a pasi, aki nekem evek ota tetszik?

Figyelt kérdés

Tetszettem neki vagy 3 eve, de mostmar ott tartunk, hogy ugy erzem, hogy nem erdeklem ot.

Sokan mondjak, hogy jo csaj vagyok(szep az arcon, kedves vagyok, a testem is egesz jo), az utobbi idoben egyre tobbet jarok noies cuccokban (miniszoknya, csajos felsok, tapados nadragok).


2014. ápr. 18. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert most nem tetszel neki? ...
2014. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 év bizony hosszú idő, lehet anno rajongott érted, de bizony előfordul hogy az addigi vonzalom elmúlik, és tovább áll.

21F

2014. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Megjegyezném, hogy a külső nem minden.
2014. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki sem tetszhet mindenkinek. Ráadásul a külső nem minden, ahogy ezt már más is írta.
2014. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kulso nem minden, de anno tetszettem neki, 2 eve meg rajtakaptam neha, hogy engem nez, a telen is neha lattam a szemem sarkabol, hogy nez, most pedig sokszor ranezek, es bamul a semmibe.
2014. ápr. 18. 20:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy nem mindenkinek akarok tetszeni, csak NEKI, es irtam, hogy regebben bejottem neki
2014. ápr. 18. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Na puff, van egy haverom, akinek a szemében már 10 éve látom, hogy tetszem neki, mégis mást vett el... :/

De van még ilyen "barátom", pedig engem is szépnek tartanak. Az élet nem kívánságműsor, neki mégse kellesz, van ilyen... Lépj tovább.

2014. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!