Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni, fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, fél szemmel más lány után is nézek, ez jó "taktika"?

Figyelt kérdés

Nos, nem kérdés, hogy némileg lelkisérült vagyok, nem jutok túl gyakran nő közelébe, a "majd jön másik" kb. olyan szintű tanács nekem, mint informatikusnak mondani "nem jött meg a levél? Nézd meg a spam mappában"


Tehát van egy lány, aki elutasított... de nem egyértelműen. Csak közvetett módon, mikor kértem, mondja ki hogy "csak én nem", öljük meg a reményt: könnyes lett a szeme, és azt mondta "a remény hal meg utoljára". Nameg egyszer azért megkérdezte "és meg fogod még próbálni? :)"


Tehát nem tudom elfelejteni, pedig tudom, kéne. Ezért azt találtam ki, hogy nyilván más nő után nézek, de ha ő akar lépni, azt is észreveszem. Más nőkkel is ismerkedek, és amelyik előbb befut, befut.


Igy fog működni?


2014. ápr. 18. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy kapcsolatban vele, miért ne ismerkedhetnél mással?
2014. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudom teljesen kiirtani a szerelmet.

Ezért fél szemmel őt, fél szemmel mást

2014. ápr. 18. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne működne? Ha ő akkor ő, ha valaki más, akkor az a másik úgy is feledtetni fogja az előzőt. Nézni meg lehet annyifelé amennyit akarsz, amíg egyikkel sem jöttél össze, ez csak természetes.


Amúgy a leírásod alapján az is felmerül bennem, hogy miért nem próbálod meg mégegyszer akit írtál. Nemtudom milyen rég volt, de "és meg fogod még próbálni? :)" az eléggé egy felhívásnak hangzik ;)

2014. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megtörtént, ezis, még a kérdés kiirása előtt, csak nem irtam ide. És most mással jár...
2014. szept. 18. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!