Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, de nem az a r!bancos generációs, nem öltözködöm kihívóan, nem fotózom magam tükörben, stb., egyszerűen mintha nem a saját generációm lennék.

Van egy srác a suliban, egy évfolyammal jár feljebb nálam, de úgy tűnik,hogy nem nagyon érdeklem, és én nem szeretnék futni egy fiú után sem, de (viccesen hangzik), de ilyet még sosem éreztem egy fiú iránt sem. Hogyan lépjek túl rajta, hogyan változtassak azon,hogy ne legyenek szomorúak a napjaim?

Köszönöm, aki elolvasta, és normális választ ad...



2014. ápr. 19. 17:58
1 2
 1/14 C0r3 ***** válasza:
0%
Normális válasz.
2014. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni? Mert az még nem nyomulás ám, ha látja rajtad, hogy nem egy jégcsap vagy!
2014. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindjárt nyári szünet aztán azon veszed észre magad, hogy nem érdekel. Velem is sokszor volt így.
2014. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
koncentrálj másra, vagy másik srácra vagy más egy hobbira tereld el a gondolataid... de nem egyszerű tudom
2014. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni, igen, eddig úgy éreztem,hogy szívesen beszélget velem, nevetett a poénjaimon, de most már úgy érzem,hogy én többször írok neki pl. facebookon, és félek,hogy zavarja, egyszerűen úgy érzem,hogy Ő nem gondol rám úgy, és nem is fog.
2014. ápr. 19. 18:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Pálinkát csinálj, mert azt szeretem
2014. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. ápr. 19. 18:04
 8/14 PearlDiver ***** válasza:

Olyan jó fej, kedves lánynak tűnsz, kár lenne, ha egy arra érdemtelen srácra pazarolnád a fiatal életerődet...

Tudom hogy nehéz, de ha idővel sem figyel fel rád, szerintem nézz körül, hátha van valaki más, aki pont téged figyel ugyanígy epekedve :)

2014. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A barátnőid sokat segíthetnek, szünetekben lógjál velük, délután bármilyen közös programot csinálhattok. Plusz különórák, sport... vagyis próbáld elfoglalni magad, hogy ne tudj fölöslegesen agyalni.
2014. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6. vagyok, bocs amit írtam, de jó kedvem volt:)

Hogy a kérdésre válaszoljak: szép lassan kezd szerintem hasonlítani a "generációdra" tehát kihívóbban öltözködni, stb., ha azt akarod, hogy esélyes legyél, ettől még nem leszel r.b@ncos...

Ha meg nem jön össze, ne foglalkozz vele, bár ezt könnyű mondanom.

2014. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!