Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prűd vagyok, így is kellhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd vagyok, így is kellhetek valakinek?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny vagyok szexuális téren.

Nem bírom semmilyen perverziót. A legtöbb itteni kérdést primitívnek, durvának látom. Már az is érkékenyen érint, ha valaki dugásnak hívja a szexet/szeretkezést, nem szeretem a durva dolgokat.

Ettől függetlenül nem vetem meg a szexet, mégis nagyon prűd lehetek, ugye?


2014. ápr. 20. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Prűd szó jelentése: Álszemérmes, erénycsőszködő. "A prűd ember a nemiségre és az erotikára vonatkozó leghalványabb célzást (szóban, írásban, képen, viselkedésben) tüntetően elítéli, felháborodik a csókolózó fiatalok vagy a rövid szoknya láttán, és fügefalevelet követel az aktszobrokra ".


Nos ha te beszélsz a szexről és a csukott ajtók mögött szabadjára engeded a pároddal a fantáziádat, akkor nem vagy prűd. Én legalábbis azt gondolom, hogy attól, mert nem beszél valaki alpári, közönséges módon a szexről még nem lesz egyből prűd. :) 26/L

2014. ápr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocs de számomra ez már kimeríti a prűdség fogalmát. Lehet, hogy a szó tényleges jelentése itt nem alkalmazható de így hozzáállva előbb utóbb nagyon unalmassá és monotonná válna az egész.

De lehet csak én vagyok túl perverz amiért legalább egyszer szeretnék szinte mindent kipróbálni/megtapasztalni.

2014. ápr. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még simán belefér a "normális" kategóriába.


24/F

2014. ápr. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szex terén mindenkinek más az igénye. Ezeket alkalomadtán össze kell és össze lehet hangolni. Ha azzal, akinek kölcsönösen fontosak vagytok egymásnak, e téren is megértitek egymást és jól kijöttök, akkor semmi gond.
2014. ápr. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kimondottan a prűd lányokat kedvelem, szóval igen.
2014. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

dugás - az a prosti és kuncsaftja között van


szeretkezés - meg 2 egymást szerető ember között



Kérdésre a válasz: igen.

2014. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugalom Hölgyem!

A nők döntő többsége még a szexet sem bírja,semmilyen formában,semmilyen ideig.Hogy a frigiditás gyanúját elkerüljék;alpáriakká lesznek.Ergo.:Az intelligens férfiak szívesen keresik a NÉMILEG prűd hölgyeket. :)

F33

2014. aug. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!