Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menzesz - Nektek is van barna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menzesz - Nektek is van barna pecsételős valami menzesz előtt?

Figyelt kérdés

Nekem menstruációt megelőző napon, világos barna, nap végére nagyon sötét barna pecsételős valami jelentkezik tisztasági betétemen. Rá egy, vagy második napra erős görcsökkel rendesen megjön a vérzésem.


Nektek is menzesz előtt barna pecsételős valamitek van, vagy egyből sötét vörös vérzésetek jelentkezik a menstruáció alatt?


Azért kérdezem, mert elkezdtem védekezni ebben a hónapban, és csak akkor helyeztem fől a Nuvaring hüvelygyűrűt, amikor a vérzésem a legelső alkalommal jelentkezett, hiszen én ezt tekintettem első napnak.


Jól csináltam??


köszönöm szépen a válaszotokat!


17/L


2014. ápr. 20. 07:53
 1/1 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni, előtte meg néha utána is, szerintem ez normális...:)
2014. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!