Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova lett az emberekből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett az emberekből a motiváció és a lelkesedés?

Figyelt kérdés
lustálkodni azt tud persze mindenki.... aztán sírnak ha valami nem megy. MIÉRT nem mozdultok??
2014. ápr. 20. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts miszter!
2014. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt kikérem magamnak. Ne általánosíts. 3:)
2014. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Á a közkedvelt általánosítás...
2014. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mr. Truth ***** válasza:
Heti negyvenöt órát dolgozom tíz órát utazom és tizenöt óra megy el kisebb nagyobb hulyeségek miatt és akkor mikor pihenek? Bocsmá' hogy hétvégente lazitok...
2014. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én megtettem mindent, amit lehetett, de még így is minden lány szerint egyöntetűen rémségesen ocsmány vagyok, így semmi esélyem még egy randira se.
2014. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

most ide nyilván azok írtak akik nem értenek egyet, a többi meg lusta válaszolni, és valószínűleg nem fogja ideírni hogy igen bmeg lusta vagyok és tojok a világra és gyenge vagyok és igen, tényleg nincs bennem lelkesedés semmi iránt.

oh wait, minek tettem fel a kérdést.

2014. ápr. 20. 22:07
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
Biztos nem elég provokatív:D
2014. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a másik oldalnak túlságosan is az :D
2014. ápr. 20. 22:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Én pontosan nem tudom mire gondolsz.

Szerintem van néhány tehetséges kivételezett ember akinek van értelme lelkesedni. A többi ember fölösleges, ezért nem is lekesednek.

És x év alatt nem értél el semmit akkor elvből lenéznek, leírnak. Az emberek szép lassan beletörődnek. Mindeki marad a helyén nincs hová mozdulni és nincs már minek.


egy fölösleges ember

2014. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40-50 elutasítás után miféle motivációt meg lelkesedést akarsz te? :DDD most hót komolyan már...
2014. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!