Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most higyjek a haverjának?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most higyjek a haverjának? Kérdőre vonjam a fiút?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek egy fiúval, már több, mint 3-4 hónapja. Nagyon jól elvoltunk, talit tervezgettük, telón is beszéltünk már, meg ő a barátnőjének tartott már, és mindig aranyos dolgokat mondott nekem. Van egy profilja a barátnőmnek a badoo-n, ahol véletlenül rátaláltunk ennek a fiúnak az egyik haverjára, majd hülyéskedésből kérdezősködtünk a fiúról pár szót csak úgy, hogy fel ne tűnjön. Ez a haver szívesen válaszolgatott, megkérdeztem, hogy van-e a fiúnak barátnője, a haverja pedig benyögi, hogy már 2 éve van csaja a barátjának. Köpni-nyelni nem tudtam. Rákérdeztem, hogy tuti az-e a fiú az, de minden stimmel, még ezt a havert láttam is a fiú pár képén, úgyhogy tuti igaz az egész. A fiút kérdőre vonjam, vagy mit csináljak? Ti mit tennétek?
2014. ápr. 20. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vond kérdőre.
2014. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenképp kérdezd meg, de ne vádold rögtön
2014. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és akkor valljam be azt is, hogy csak kamuprofil volt? de ha letagadja?
2014. ápr. 20. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2014. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, de ne agresszíven. Mi van, ha kamuprofil, vagy a barátod szórakozott veled?
2014. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem a barátom, bár nem tudom, hogy mire volt ez neki jó, hogy hónapokig rám pazarolta az idejét, mikor egyetemista, tanult volna inkább. egyébként sejtem, hogy ki lehet az 'igazi' barátnője, egyszer véletlenül bejelölt a csaj, de a fiú azt mondta, hogy néha tévedésből félrenyomhatják az emberek. akkor ráhagytam, hogy oké. most a csaj is tudhat rólam valamit? az nagy köcs**gség lenne, ha a csajra ráírnék és megmutatnám, miket írkált nekem az állítólagos barátja, sőt tetézzem azzal is, hogy találkoztunk is? rákérdeztem a fiúnál higgadtan, de még nem volt fent. ha ennyit szórakozott velem, hagy nevessek én is, ha dobja a csaja
2014. ápr. 20. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!