Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ekkora divat a testépítés?

Figyelt kérdés

Már úton-útfélen olyan emberekbe botlok,főleg a 30 alattiak körében,akik rendszeresen járnak edzeni(pl.konditerembe)és mellé étrend alapján étkeznek.Facebook-ra posztolgatja az összes fiú a gyúróssal kapcsolatos motivációs idézeteket na meg a félmeztelen képeket,a csajok is lájkolgatják a bodybuilding oldalakat,sőt közülük is egyre több kezdi el a konditermi edzést.Ehhez jön még az,hogy már mindenki táplálékkiegészítőt meg tömegnövelőt szed stb. stb.

A fiúk már szinte kiközösítik azt,aki nem kondizik,a lányoknál alapelvárás a kidolgozott,izmos test.

Bevallom,én is rendszeresen végzek súlyzós,illetve saját testsúlyos edzést jó ideje,de ez már túlzás,ahogyan szinte az életük középponti témájává válik a legtöbb embernek.Én csak azért csináltam/csinálom,mert egy gyerekkori betegség következtében kórosan lesoványodtam és helyre hoztam a testemet.Nem vagyok kigyúrt,de elértem egy normális alkatot,ennél több nem kell.Miért kell tényleg olyan fizikumot kifejleszteni,amivel élsportolók rendelkeznek?

A lányok egy szálkás izomzatú fiút is simán legebéznek már,szégyen.


2014. ápr. 21. 13:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Addig jó amíg legalább edzenek és nem a gép előtt döglenek vagy idiótán fogyóznak.

Nagy a megfelelési kényszer hisz a média egyfolytában a tökéletes testű sztárojat nyomatja


A baj azzal van hogy sokan fényképezgetik magukat,felrakják facebookra hogy gyúrnak,vagy lemennek dumálni sz*rnak az edzésbe és ezzel ledegradálják a sportágat.

2014. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Az étrend elég fontos hisz a tömegkaja elég fos minőségű.

Az idegesítő ha összevasárol 15 kiegészítőt és attól várja a fejlődést vagy csak felsőtestre edz a strandra..

2014. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

nem tudom, ez terjedt el

nekem egyáltalán nem jön be a kigyúrt test, szerintem pont hogy a szálkás a tökéletes

az meg zavaró, ha vki csak arról tud beszélni, hogy mennyit edzett és mikor mit eszik

2014. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Engem elkerült ez a hóbort. Sosem voltam még edzőteremben, mivel amennyire dagadt vagyok nem akarom kinevettetni magam, főleg úgy, hogy az emberekben benne van az, hogy mindenki elbírja saját testsúlyát. Nos, én annak kb. 10.-ét sem bírom el. Szóval nem fogom kiröhögtetni magam...
2014. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
itt az a kérdés,hogy miért lett tömegesen elterjedt?
2014. ápr. 21. 13:52
 6/39 anonim ***** válasza:
főleg a média miatt
2014. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
a médiának gondolom elég nagy a szerepe ebben, hogy így elterjedt.
2014. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
Mert könnyebb jól, izmosan kinézni, manapság mint régebben. Jobban nyitottabbak az emberek az új sportokra. Eddig mindenki focizott és kész. Most a kondi lesz még ilyen. Most még nem olyan népszerű. Azt nem értem miért baj neked ha vki tápkieget szed? Én anélkül nem tudnám pótolni a fehérje mennyiségem, meg nem is akarom, hiszen edzés után sokkal jobb egy gyors felszivódású fehérje+szénhidrátot="tömegnövelő" inni mint hazaérek és eszek csirkét rizzsel. Úgy meg mint az élsportolók nem fogunk kinézni mert ők nem naturálok :))
2014. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a tv-t nézd 10 percig és rájössz magadtól is a miértjére.
2014. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
nekem az a gyanúm hogy te egy gép előtt punnyadó kis 15 éves hülyegyerek vagy akit a szülei leszarnak?!
2014. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!