Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szėp szöveget irtam?

Figyelt kérdés

Akarom az úgy legyen ,hogy a szívem kedvesem,csak Te nálad legyen jó helyen.

Őrizd meg de vigyáz rá ,mert ha meg szakad fájó szívem ,belehalok és akkor nincs tovább.

Szeretném ha szeretnél, csókolgatnán ölelnél Kényeztetve simogatnál Akarom az úgy legyen ,hogy a szívem kedvesem,csak Te nálad legyen jó helyen.

Őrizd meg de vigyáz rá ,mert ha meg szakad fájó szívem ,belehalok és akkor nincs tovább.

Szeretném ha szeretnél, csókolgatnám ölelnél Kényeztetve simogatnál becéznél,akkor nálam boldogabb,

e nagy világon nem akad, és a jó szívem örökre, nálad ott ragad.

''De tudom jóóól ,hogy a szívem, csak is Nálad, van jó helyen ..''

Mert van e szebb,és kedvesebb ,mind, szerelemben lenni én velem .


Veled lennék szüntelen ,ez az igaz szerelem ,nem kell rajtad kívül senki sem . Te lettél a mindenem, az én szép egyetlenem, nem cserélnélek fel senkivel,. Telnek múlnak a napok, egyre boldogabb vagyok,, az égieknek hálát adok, más vágyom most nekem ,nincs, csak maradjon ez mindig így. Ha te is így érzed én ,veled maradok.

''Mert tudom jóóól .hogy a ,szívem,csak is Nálad van, jó helyen, mert van e szebb ,és kedvesebb ,mind szerelemben lenni én velem.''becéznél,akkor nálam boldogabb,

e nagy világon nem akad, és a jó szívem örökre, nálad ott ragad.

''De tudom jóóól ,hogy a szívem, csak is Nálad, van jó helyen ..''

Mert van e szebb,és kedvesebb ,mind, szerelemben lenni én velem .


Veled lennék szüntelen ,ez az igaz szerelem ,nem kell rajtad kívül senki sem . Te lettél a mindenem, az én szép egyetlenem, nem cserélnélek fel senkivel,. Telnek múlnak a napok, egyre boldogabb vagyok,, az égieknek hálát adok, más vágyom most nekem ,nincs, csak maradjon ez mindig így. Ha te is így érzed én ,veled maradok.

''Mert tudom jóóól .hogy a ,szívem,csak is Nálad van, jó helyen, mert van e szebb ,és kedvesebb ,mind szerelemben lenni én velem.''



;D



2014. ápr. 21. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
a vessző és pont UTÁN rakj szóközt, ne elé. nem értem, ezt miért olyan nehéz megjegyezni. :(
2014. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy költő veszett el benned tesó:) jó:3
2014. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Giccses és nyálas ömlengés, már bocs.
2014. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszinte véleményem az, hogy egy eredeti és saját alkotás több, mint egy másolt szöveg.


[link]

2014. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
Egész jó de itt ott korrekcióznék azért
2014. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ez egy elismert dal,ėn irtam!
2014. ápr. 21. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Te cigány!
2014. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
???
2014. ápr. 21. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Folytaqsd 7-es:

'Elvitted beszerzési áron!!'

2014. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!