Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti Szefit?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 11:03
1 2
 11/15 KECSKEE1.2.3 válasza:
Kedvenc vidisem nagyon jók a videói,és nem csak röhögni lehet rajta, hanem elgondolkodni és sírni! Castielt is miatta ismertem és ő a második kedvenc vidisem,Boci meg tök aranyos volt,de nem rég meghalt <:'( <:(
2014. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem is az egyik legjobb videós. Tök jó arc, tud komoly és vicces is lenni.
2014. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 kitti9012 válasza:
100%
Én is bírom szefit de sajnos egy ideje szerintem nem olyan jók a videók. Rég volt szefilógus vagy valami izgalmas gameplay vagy akár bujdosás barmai :( Mostanában csak pay day 2 van ami szerintem már unalmas és ezek is csak 3 naponta :(
2014. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Azért vannak más videók is. De tény hogy azok közül is csak kevés van ami érdekes lenne. Jó lenne ha visszatérne a régi állapot.
2014. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szefi *3* IMÁDOM!!!!!!!!! ő a kedvenc vidisem! I LIKE SZEFI! *3* És a "Vakasáblás"számok amiket Ő csinált, na az rohadt jó.
2014. aug. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!