Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a cigányok haja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek a cigányok haja?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Persze, szeretem a korpát, a zsírt és a tetveket.
2014. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Fúj. Nem! Nemcsak a hajuk, ők maguk sem! Bleah!
2014. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan dús fekete és hullámos!
2014. ápr. 22. 11:31
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
fúj bazzeg, ne részletezd, az összeset egy hőerőműben égetném el
2014. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
én nem ölném meg őket, mert akkor én is egy trágyává válnék, de elkö,ltöztetném őket messze innen... mondjuk vissza indiába, vagy valami ázsiai országba... Tököm ki van ,hogy barcelonában, vagy new yorkban, vagy pesten: mindenhol a romáktól kell tartani, hogy meglopnak az utcán
2014. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
nekem a tetves igenytelen haj nem tetszik! marpedig 95% -uknak az van! :@
2014. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Én imádom! Főleg, az olyan citromsárgára "szőkített" vagy pirosra, lilára és egyéb impozáns színekre festett, száras, szálkás, töredezett, zsíros, retkes, tetves frizurát, ami a cigánykirálynőknek van. Egyébként a cigánykirálynők a boly közepén élnek (Tarján, Baktalórántháza, Bogdány, Nagybátony) és színesfém-tolvajlásból származó anyagi javakból és családiból tartják fent popolációjukat. A családi az nagy kincsnek számít és a pulyák számával egyensen arányosan, potenciálisan emelkedő, meredek szakasz tudja leírni egy koordináta rendszerben. A családi mellett fontos anyagi forrás még a szociális segély. Életciklusok igen érdekes és színes: nagykából 8 évesen ivaréretté válnak és egy egyed, lerak legalább 10-15 petét élete során, amiből rövid idő alatt kifejlődnek az utódok. Az utódok egy ideig anyjukkal maradnak, majd felkészülnek az önálló életre. Ezt a cigánykirálynők jelzik utódaiknak, hogy ideje elválni: "eriggy mán a rák egye ki a gyomrodat he" vagy ehhez hasonló szavakkal.
2014. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

New Yorkban meg Barcelonában cigányok?

Ülj le, egyes! Max Magyarországon, Romániában vagy Szlovákiában.


Amúgy nekem tetszik a lányok haja, igen. Nem a festett, hanem a szép, hosszú, fekete.

2014. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Anika Indigo ***** válasza:

hosszú fekete haj, de sukár ez a csaj :D


imádom amúgy a retkes, tetves, zsíros hajat, amibe mikor beletúrnak, fekete lesz a körmük :D

de legjobb a lenőtt festett szőke, attól úgy néznek ki mint az albínó csatornapatkányok, de azért a narancssárga, a félig leborotvált, de a lila sem rossz :D

2014. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!