Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magam alatt vagyok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magam alatt vagyok úgy érzem a párom megcsal hogyan tudom ezt 100%an bebizonyitani? Légyszi valaki aki tudd nekem segiteni az irjon

Figyelt kérdés
Megcsalás hogyan derithetem ki.

2014. ápr. 22. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
felbérelsz egy magánnyomozót az rtl klubtól :D
2014. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi az oka a gyanakvasodnak?
2014. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon férre érthetőb dolgokat csinálnak amikor együtt bulizunk meg voltak már férre érthető sms meg levelezések


Trogerek kiméljenek.

2014. ápr. 22. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
felbérelsz egy magánnyomozót az rtl klubtól :D
2014. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nezd kovetheted mindenhova de en megkernem,hogy hagyja abba.Ahogy leveszem nem tisztel.Ha meg nem valtoztatna en otthagynam.
2014. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ugyan már, vedd elő a női éned, a nők e téren való nyomozásban a legprofibbakon is túltesznek
2014. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha a párom félreérthetően viselkedne egy másik lánnyal/pasival, félreérthető levelezések mennének közöttük eleve szakítanék. Nem vagyok köteles ilyenenek rágódni, mert szirntem ez ár elég ok arra, hogy valakiben fellobbanjon a féltékenység zöld lánga, ami majdelőbb utóbb rendesen felperzseli akapcsolatot. Én senkivel nem levelezek félreérhetően...
2014. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az lesz a legjobb ha szakitunk mert nem akarja be vallani hogy van valakije mert mindig azt mondja bízak benne de én se írok senkinek férre érthető dolgokat.

Az meg hogy vegyem elő a női énemet sajnos elő veszem kutatok ha találok valamit akármit mindig azt mondja hogy miért kutatok. Hát én azért érre értetem egy kétt dolgok és biztos akartam lenni hogy nem így van de sajnos beigazolodot hogy nagyot kellet csalódnom abban az emberben akit szeretem /szeretek.

Szerintetek volt bennem is valamhiba hogy megtörténhetett ezb??

2014. ápr. 22. 15:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Az,hogy a párod félrekacsintgatott,az maximálisan az ő hibája és felelőssége.Ha problémája volt veled,azt meg kellett volna beszélnetek,nem pedig más csajt/pasit hajkurászni.Nem ez a megoldás.Az más kérdés,hogy milyen volt,vagy milyen a kapcsolatotok,hogy neked mik a hibáid,viszont mindent meg lehetett volna oldani,ha a párod is akarta volna.Ő mégis gerinctelen volt,és más utat választott.Én a helyedben még annyit sem tűrnék el,amennyit most ő csinál.Aki velem van,az ne írogasson másnak,pláne nem félreérthető dolgokat.
2014. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy benned is van hiba, de biztos nem amiatt ilyen... Mert van szája és el tudta volna mondani. Nekem ha bajom van, elmondom a páromnak, megbeszéljük és jó nagyokat is veszekszünk hülyeségeken, de aki hallgat mint egy sültgalamb és közben félrekacsintgat, meg "félreérthető levelezéseket" folytat idegenekkel, az kb egy éretlen gyerek, akinek mindegy, csak befüzhessen valakit. Mondnom, nálam már rég szakító ok lett volna az is, hogy olyan, félreérthető levelezései vannak másokkal...
2014. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!