Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek elég erőt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szerezzek elég erőt és energiát ahhoz, hogy ejtsem a pasit, akiért nagyon odavagyok!?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerkedünk, én nagyon belehabarodtam, szinte szerelmes vagyok. Viszont rá kellett jönnöm, hogy ő csak szédít, szórakozik velem, valószínűleg csak valami pótlék vagyok. Állandó bizonytalanságban és kételyek között tart, ha beszélni akarok ezekről a dolgokról vele, akkor csak tereli a szót. A barátaim szerint már régen le kellett volna zárnom ezt az ügyet vele, többek szerint sincs annyira oda értem. Lehet, hogy csak én képzelem be magamnak, bár ha józan ésszel gondolkodnék, akkor én magam is belátnám, hogy ez tényleg van.


A lényeg, hogy én minden percben csak rá gondolok, nagyon odavagyok érte, de beláttam, hogy meg kell szakítsam ezt a dolgot kettőnk között, mert valószínű úgysem leszek a barátnője, hiába csókolgat néha... máskor meg úgy viselkedik velem, mintha csak egy haverja lennék.


Nem bírom már ezt tovább, nagyon el vagyok keseredve és nem tudom, hogyan szerezzek elég erőt és energiát ahhoz, hogy a magam érdekében véget vessek annak, ami kettőnk közt megy. :(


Tippek, tanácsok? Egyáltalán ilyenkor jó ötlet, ha mi magunk kezdeményezzük ezt a kapcsolat-megszakítósdit, vagy várjuk meg, míg ő mondja, hogy inkább nem kellek neki? Az a baj, hogy egyfolytában él bennem a remény iránta.


Kérlek segítsetek pár gondolattal!



2014. ápr. 22. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Valahogy nem tudlak sajnálni. Ne haragudj.
2014. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1#

Nem is kell senkinek a sajnálata. Az érzelmeimről nem tehetek... túl korán estem belé, és a gödör alján vettem észre, hogy... Mindegy.

2014. ápr. 22. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Ismerős, csak nekem komolyabb valamivel a dolog.
2014. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mivel komolyabb? Érzelmileg engem is eléggé megvisel.
2014. ápr. 22. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Huhhh hát én sajnállak és együtt érzek veled. Én a helyedben terelném a gondolataimat róla, menj el bulizni, találkozz a barátaiddal, olvas és élj a hobbidnak. Ha fontos vagy neki úgy is keresni fog, de ne hagyd, hogy hülyének nézzen! Legyen tartásod és egy kis büszkeséged.

menni fog! ;):)

22/L

2014. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5#

Bulizni eljárok, barátaimmal találkozok, dolgozok, stb., de így is van szabadidőm és szabadidőmön kívül is csak rá gondolok sajnos. Köszi azért a tanácsot. :)

2014. ápr. 22. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Azért szorítok, hogy ne legyen nehéz neked. 5 válaszló voltam.
2014. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne agyalj! Szedjel fel mast, majd akkor konnyebb lesz.
2014. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Messze laktok egymástól? Hány éves vagy?
2014. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9#

Ez miért számít?

2014. ápr. 22. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!