Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal gyerekkorban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal gyerekkorban mennyire gyakori az ellentétes nemű testvérek közötti petting vagy testi felfedezés? Vannak tapasztalaitok e téren?

Figyelt kérdés
11 éves voltam, amikor a húgom 10. Ekkor már fürdésnél szét voltunk választva sok éve, de amikor egy nap nem voltak otthon a szüleink, elhatároztuk, hogy titokban lefürdünk. Tízévesen még nemigen volt fogalmam arról, hogy mi történik nő és férfi között, mégis izgatott az, hogy a testvéremet láthassam meztelenül. A húgommal megegyeztünk, hogy alaposan átmossuk egymást, de persze a fütyim egész idő alatt merev volt a testvérem látványától, ő meg végig kuncogta a fürdést, tetszett neki. Mindenhol beszappanoztuk és megmostuk egymást, ott lent is. Amikor végeztünk, a húgom annyit mondott, hogy a jövőben bármikor szívesen megismételné, mert olyan furcsán, jól érezte magát velem közben. Soha többé nem hoztuk szóba, nem beszéltünk róla. Mindkettőnknek kapcsolata van, viszont nem riadunk meg attól, ha egymáshoz hozzáérünk, pl. masszíroztuk már egymás nyakát, vagy csipőnél átkaroljuk egymást (ha például kép készül rólunk), tehát úgy érzem, hogy ez a múltbeli "kaland" nem ment a testvéri kapcsolatunk rovására ellentétben azokkal az esetekkel, amiket angol szakirodalomban olvastam, miszerint a gyermekkori szexuális közeledés általában megpecsételi a testvéri viszonyokat rossz értelemben. Vannak itt olyan olvasók, kommentelők így névtelenül, akik a saját ellentétes nemű testvérükkel éltek át gyerekkorukban hasonló élményeket? Megromlott vagy nem romlott meg köztetek a kapcsolat? (25/F)
2014. ápr. 22. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

egyáltalán nem gyakori, mivel ez nem normális

az igen hogy érdekel az ellenkező nem, de nem a saját testvéred

2014. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
"mindkettőnknek kapcsolata van, viszont nem riadunk meg attól, ha egymáshoz hozzáérünk, pl. masszíroztuk már egymás nyakát, vagy csipőnél átkaroljuk egymást (ha például kép készül rólunk)" Ezen besírtam ember.. :D Hát milyen vicces lenne, hogy 1 gyerekkori kíváncsiság miatt nem mernél hozzá érni a SAJÁT húgodhoz?... Te jó ég ember :D ne foglalkozz vele ha ő se meg te se hozzátok fel akkor semmi gond
2014. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Késő esti perverzek megjelentek...


Ugye tudod, hogy ezt a baromságodat rengeteg gyerek is olvassa? Az egy dolog, hogy érzelmileg, szexuálisan egy nulla vagy, de tekintettel lehetnél a fiatalokra.

Vannak oldalak külön perverzeknek, ott írogass ilyesmit.

2014. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon régen volt, semmi jelentősége nincsen szerintem nálatok. Ha most felnőtt fejjel, vagy tinédzser korban lettek volna ilyen kalandjaitok, na az már megpecsételte volna a kapcsolatotokat.
2014. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Én semmilyen módon nem nyulok a tesómhoz semmi bajom vele de ááá és merev fa sz al jóh hogy nem ismertérek a szexet most nagyon elfajult volna dolog !!
2014. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
8...12..14 év alatt elég gyakori és semmi jelentösége nincs. Segitik egymást a kiváncsiság kielégitésében. Legkésöbb 14 évesen azért már kell tudni azt a határt.
2014. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen korban még az egynemüeknél sem jelent semmit.
2014. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs húgom, de bébiszitterem az volt, egy fiatal lány személyében. Óvodás nagycsoportos voltam kb, a lány általános iskolás, x-osztályos. Jó kis élményeim vannak! :D
2014. ápr. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
71%
Vannak.Jó volt.Semmit nem rontott a kapcsolatunkon,,sőt.kéznél voltunk egymásnak,plussz ott volt még az is hogy ,,tiltott,,dolgot csinálunk.bár nem értem,ha gyereket nem csinálok,kinek mi koze hogy kivel dugok.
2014. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Ez undoríó és beteg... hogy lenne már normális?? Nekem 2 bátyám van és... te jó ég eszembe nem jutna ilyen pfúj


16/L

2014. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!