Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
hétfőtől menstruálnom kellett volna, de gyógyszert szedek így szerda csütörtök magasságában kellene megjönnie. de szexeltem kedden, elélvezett belém és most aggódok, hogy terhes lehetek. de ha holnap megjön, akkor semmi baj, nem? kicsit ideges vagyok, hogy vegyek e esemény utáni tabltettát...

#terhesség #menstruáció közben
2014. ápr. 23. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjön nem lesz baj, ha nem akkor már lehet.
2014. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha holnap se jön meg, vegyél a patikában egy terhességi tesztet, az a biztos! :)
2014. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezen a héten szexeltél nem fog még mutatni semmit a teszt ahhoz 1-2hétnek el kell telnie.
2014. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha megjön az se jelenti feltétlen azt, hogy nem vagy terhes.
2014. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. hát igen, arra gondoltam én is, hogy várok holnapig, hogy megjön e... de ha a teszt nem mutat semmit, nem logikusabb egy eseményutáni tabletta? azt még pénteken is bevehetem elméletileg ugye..
2014. ápr. 23. 17:52
 6/6 enikocybea válasza:
sziaszok kerdesel fordulok hozatok marcius14 diken voltam utojara peteg es azutan nem jot meg es csinaltam a tegnap tesztet es pozitv let es keztem egy kicsit verezni akkor ez mire utal mert nem voltam ilyen helyzetben segitsetek ha tudtok koszonom
2014. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!