Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire szeretitek ha egy fiú sportol?

Figyelt kérdés

és melyik sportágakat kedvelitek?


az ilyen művészetit? Tánc, jégtánc stb..


vagy mondjuk valami harcművészet


Karate, Jitsu


melyiket preferáljátok egy fiúnál?


2014. ápr. 23. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
néptánc:) nincs annál szexibb ha egy fiú tud táncolni, és ura a testének;) ha táncolsz és vagy már 18, írj:D
2014. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekel különösebben, sportol-e vagy sem.
2014. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én F vagyok, de szerintem olyat csinálj ami Neked tetszene! Ne másokért sportolj, hanem magadért.
2014. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számomra fontos, hogy a párom sportoljon, hiszen én is mindig mozgok. Nem tudnék együtt lenni egy tunya emberrel.

21n

2014. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem aztán rohadtul mindegy :D
2014. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy mit sportol, értékelem, bár nekem a küzdősport a kedvencem, ha egy fiú. küzdősporttól, máris hatalmas előnnyel indul nálam. 21L
2014. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!