Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel beszélgetek egy ideje, kedves velem, nagyon tetszik nekem. Én 90%, hogy nem jövök be neki, de nem tudom biztosan, lehet lenne esélyem. Nem mondom, hogy szeretem, de valamit érzek. Hiányzik és szeretnék találkozni vele, de most ő nem annyira vevő a dologra. Haragszom rá, megbántott. Nem annyira nagy dolog, de nekem rosszul esett nagyon.

Lenne egy másik srác, kedves, bár nem néz ki olyan jól. Úgy érzem máskor simán igent mondanék neki egy találkozóra, ismerkedésre, de ott van az a másik fiú. Nagyon furcsán érzem magam, szomorú vagyok és tanácstalan. Mit tegyek? :( 17/L


2014. ápr. 23. 19:10
 1/2 nyu0022 válasza:
Ha megbántott akkor nem lehet valami kedves vagy nem én legalábbis nem terveznék vele hosszútávra. Viszont ha van más aki kedves veled akkor az szerintem nincs véletlen. Egy próbát szerintem megérne. :)
2014. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Személyesen szoktatok beszélgetni? Ő szokott kezdeményezni? Ha azt mondod, hogy nem nagy dolog amivel megbántott (ergo lehet hogy más embert is nem bántott volna meg ez a dolog ugyanebben a helyzetben), akkor lehet hogy ő sem komolyan gondolta, és csak te reagálod túl. Nem?
2014. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!