Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges dolog, hogy egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges dolog, hogy egyetlen egy dolog miatt akarok megszerezni valakit: a melleiért?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon szerettem, de már csak egy dolog miatt küzdök érte: mellei miatt. Olyan mellei vannak, amik számomra tökéletesek, ilyen melleket én még nem tapasztaltam, és beleremegek, ha csak rá gondolok (láttam teljesen fedetlenül, nem egyszer). És már csak emiatt akarom őt megszerezni, már nem érdekel más vele kapcsolatban, mert annyira semmit nem ér már a lénye a szememben (ő maga érte ezt el nálam cselekedeteivel).
2009. dec. 23. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem beteges, csak szánalmas és szerencsétlen. mi akarsz csinálni a melleivel? dugod a csajt a paplan alatt, letakarod a fejét és a melleit elégíted ki? vagy esetleg becelluxozod a csajt tetőtől talpig a melleit kihagyva és szertartás keretében összeházasodsz velük?
2009. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem. Egyszerűen. Csak már ez az egyetlen dolog, amiért kellene nekem a lány.
2009. dec. 23. 14:24
 3/16 anonim ***** válasza:
szánalmas is meg beteges is.
2009. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért lenne szánalmas?
2009. dec. 23. 14:42
 5/16 anonim ***** válasza:
nem para.Általában a mell a 2. legerösebb érv!: D
2009. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
azért szánalmas h te a nőben csak 2 mellet látsz és mást nem.
2009. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Te nagyon okos. Én ezt a nőt tiszta szívemből szerettem, de olyan mélyen lejáratta magát előttem, kivetkőzött magából, és féreglétre lesodorta magát, hogy már csak ez az egyetlen, amiért emberszámba veszem. Érted a dolgot?
2009. dec. 23. 15:49
 8/16 anonim ***** válasza:
de mégis mi olyat tudott tenni amivel így kiszerettél belőle?
2009. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg beteg vagy. Azt hiszem ezt indokolnom sem kell...
2009. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szánalmas igen.
2009. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!