Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélnék egy történetet, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnék egy történetet, és érdekelne a véleményetek?

Figyelt kérdés
van egy fiú és együtt járunk edzeni(vízi sportról van szó, tehát fürdőruhában vagyunk) és mindig végig szokot nézni rajtunk ( a barátaimmal) de engem kicsit mindig tovább néz úgy hogy én is nézem őt. és ma ráköszöntem és alig vett észre mintha ott sem lettem volna de aztán köszönt még kedves is volt. az egyik barátnőm mondja hogy mindig figyel de hogy én észreveszem inkább csak bambul mindenkin. szóval mit gondoltok az ilyen fiúról, tudom hogy hülye sztori de légyszíves hasznos válaszokat adjatok.
2014. ápr. 23. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? egyébként ez nem jelent semmit
2014. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 15 ő 16....milyen értelemben nem jelent semmit? szóval ez normális? :D
2014. ápr. 23. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Az összes sportoló beképzelt. A srác csak nézi a csajokat.

Te ne nézd őt, tűnj elérhetetlennek, nézz át rajta. Ez majd felkelti a figyelmét. De egyelőre nem vagy különlges számára, bocsi hogy ezt kell mondanom.

2014. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ő tudom hogy nem olyan mert nem is a testüket nézte hanem csak bambult , de nem baj az igazságra vagyok kiváncsi köszi:)
2014. ápr. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!