Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ennyire bunkón velem a fiú akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe beleszerettem. Sajnos durván csalódtam benne, de arra mindig figyeltem, hogy ne bántsam meg. Pár hete tudatosan igyekeztem eltávolodni tőle, de ő ezt nem vette túl jó néven, mert azóta úgy beszél velem mint egy kutyával. Minden barátommal kedves, velem meg szinte nem is hajlandó beszélni. Konkrétan megmondta, hogy amíg ennyire haragszok rá addig nem akar velem beszélgetni. Oké kicsit mérges vagyok de amit csinál az már túlzás..főleg, hogy előtte mindenki meg volt róla győződve, hogy bejövök neki.
2014. ápr. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni. Ne etesd egy ilyen hülyének a büszkeségét, hogy továbbra is keresed.
2014. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert egy igazi bunkó.Pont ezért nem érdemes foglalkozni vele.Elvégre már csalódtál is benne,szóval hagyd inkább.
2014. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a részleteket. Akár még jogos is lehet.
2014. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor azon gondolkozom, hogy vajon tényleg azt gondolják, hogy így fognak visszahódítani valakit? Hogy bunkók?
2014. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!