Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 190cm magas fiúként hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190cm magas fiúként hátrányban vagyok ismerkedéskor az alacsonyabb férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 22:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi a franc bajotok van nektek? Mikor alakult ki ez a kisebbségi komplexus a magasság miatt? Mindig is nyilvánvaló volt, hogy a magas férfiak a nyerők. 190 az tök jól hangzik, imádom ha valaki magas, és szerintem még sokan vannak így ezzel, szóval álljatok már le az idióta kérdéseitekkel. Hatalmas előnyöd van az alacsony férfiakkal szemben ember!!!
2014. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mivel én 175 cm vagyok lány létemre, nálam előny.
2014. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet valaki 190cm magas, bűn ronda.

Lehet valaki 175cm magas, elegáns, intelligens, jóképű.

2014. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
en ronda vagyok
2014. ápr. 27. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!