Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, hogy manapság már a telesminkelt lányokra és nem a természetesen szépekre utaznak a fiúk?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az, hogy baromság
2014. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Bánja fene, több normális marad nekem.
2014. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Te ezt honnan veszed?

Engem taszít a 5cm vastag vakolat.

A minimális a szép, de még jobb, ha smink nélkül is letaglóz a pillantásával csupán.

2014. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. válaszoló

Azt mire érted hogy baromság?

2014. ápr. 25. 14:22
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Az, hogy ez az állítás nem helyes, nem igaz.

Mert manapság létezik olyan fiú, aki nem a telesminkelt lányokra, hanem a természetesen szépre utazik.

2014. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a természetesen szép lányokat szeretem. Utálom, ha valaki sminkel. Első voltam.
2014. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Természetes szép lányok ritkák. 10-ből 9lányt megszépít a smink, ez van. Az az 1 meg nem érti meg, hogy nem nem áll jól neki, ő természetesen szép.

Ez csak az én véleményem.

2014. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy így van. Amire pedig valójában gondolsz, hogy előbb próbálnak egy cicababát megfektetni, az mindig így volt, nem csak manapság. Őszinte érdeklődéssel ellenben sokkal gyakrabban közelednek a természetes nők felé.
2014. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kereset-kínálat törvénye szerint ez így van.

Sajna a pasik többsége nem azzal foglalkozik, mi a valóság, hanem azzal, mit látnak.

De azért vagyunk páran, akik a természetességet szeretjük.

2014. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne essen túlzásba a sminkeléssel, ez a véleményem. Meg az sem árt, ha kinézem belőle, hogy valaha húzott már ki sárgarépát a földből, nem pedig úgy tudja a hipermarket 8. sorában a retek ládája mellett terem...
2014. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!