Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan egészségügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan egészségügyi problémátok mely megakadályozná az összeköltözést vagy, hogy egyátalán kapcsolatotok legyen? Mi az?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is kérnék, de nem kötelező írni.
2014. ápr. 25. 18:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Van,aszexuális vagyok.
2014. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, vizelet és széklet inkontinenciában szenvedek, nagyon elbaltázott szülés levezetés okán, nem visszafordítható. De van egy gyönyörű fiam, ez kitölti az életemet, párkapcsolat számomra nem jöhet szóba többet.

36/N

2014. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van. Nem egy probléma, hanem problémák sorozata.
2014. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: remélem, pereltél.
2014. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Olyan vagyok mint a Dracula vér nélkûl!

Ez már akadály lehet!:(:)

2014. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van. 20+/F


Allergiás dolog..

2014. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem pereltem, nem lett volna semmi értelme. Ez 15 évvel ezelőtt volt akkoriban még máshogyan működtek a dolgok.
2014. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!