Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy a mostani tizenéves lányoknak/fiúknak, a buta, szarrá sminkelt, gazdag, egoista, lenyalthajú, cérnavékony, no romantius lányok/fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
nekem bejönnek a romantikus,egyszerű öltözködésű,nem full zselézett hajú fiúk. ugye más is van így? --/L

2014. ápr. 25. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem is taszítanak ezek a tizenéves lányok, felszínesek, értékrend nélküliek, meggondolatlanok, ösztönlények (tisztelet a kivételnek)

Bár, egyetemen sem jobb. Még nem találtam normálisat, pedig mindenki hajtogatja, hogy van, valahol biztos.

2014. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van így.

Amúgy.. látod, hogy magad is rácáfolsz erre. Ne általánosíts. Vannak ilyenek nyugi... :) Én is inkább az enyhébb sminket preferálom. Cérnavékony/modell szintén nem.. egó.. gazdag... mondjuk ez utóbbi tök mindegy 347 milliója van vagy semmi ha normális és bejön mindenhogy.

Szóval igen, gáz lenne ha így lenne és sokan sajnos ilyenek valóban, de... mit tudunk csinálni majd 1x ennek is vége szakad:D

2014. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem is gáz. Nekem pl. egyáltalán nem jönnek be az ilyen agyonsminkelt lányok, nekem nagyon fontos, hogy egy lány (nő) intelligens legyen, és az adott kategória, amit leírtál az nem sokszor jár együtt ezzel. Persze fontos, hogy szép legyen (meg nekem a vékony lányok jönnek be, ezzel mondjuk ellent mondok a kérdésednek, de ez ízlés kérdése),de egy egyszerű,okos,visszafogott lány szerintem a leginkább barátnőnek való. A Kérdésedben leírtak pedig arra, amire használják is őket ..

18/F

2014. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére csak a nyagyrésze ilyen, nagyon sok veled egyetértő is van.

Egy kivétel L .

2014. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ú,de király,hogy vannak még normális fiatalok. persze sorolhattam volna még a jellemzőket... és persze azt még megemlítem,hogy mostanában a párkapcsolat fogalmát is felrúgták. tehát pl. 1 hónapig tart,csak a szex,érzéketlenség.. nem tudom,én és szerintem még jó páran nem erre vágyunk..
2014. ápr. 26. 00:08
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Jaj micsoda vilagfájdalom és éleslátás.

Nem vagyunk méltóak hozzad.


18/F

2014. ápr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Csak szerinted, meg a hozzád hasonlo irigyeknek.
2014. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En az osszes ilyen embert agyonlovettetnem.


Utolso aki szerinted ez irigyseg. : nem, csak csupan sokunk hanyni tud az ilyen dolgoktol, en foleg attol hogy valaki 16eves koraban mar baszott a fel varossal. "Nem csokolom a not akit az egesz utca telekur"

De itt az egesz elbaszott tarsadalom szar. Nyolcadikas gyerek nehol mar tolja a spanglit..na ne ba$$za meg az isten

2014. ápr. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne is mondd,vicc amit művelnek a legtöbben.Én sem szeretem ezeket,és elküldeném őket egy megnevelésre,majd utána engedném csak ki őket emberek közé újra.

Csak bizony az a baj,hogy egyetemen ahol vagyok már inkább huszonévesek vannak,és ott is pontosan ugyanez megy sajnos. :/ Van egy-két kivétel,de nekik meg persze párjuk van...

Nem véletlenül nem találok magamnak egy normális lányt,aki tudna értékelni alapvető dolgokat,udvariasság,hűség,kedvesség például.

8 éve keresem,hát remélem rálelek egyszer az életben egy hasonló nőre. :)

22/F

2014. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt vagyok, csak a lányokat szeretem. :D

De amúgy leszbikusként is ugyanez a helyzet. A legtöbbje esze semmi dugd meg jól, vagy ha normálisnak tűnik, akkor később előbújik a szög a zsákból, hogy valójában mégsem az. Nagyon nehéz normális párt találni. Engem mondjuk nem zavar az, ha valaki bulizik, meg iszik, de az pl. már zavar a heteró lányoknál, fiúknál, hogy csak úgy smárolnak buliban, meg aztán esetleg dugnak is... Én ha valakivel ismerkedem, akkor azt normálisan, beszélgetek és nem fogok vele egészen addig nyilvánosan semmit se csinálni, amíg nem hivatalos a kapcsolatunk úgymond. Régen pasikkal is voltam és nem sokkal ugyan, de mindig kikötöttem, hogy ezek magánügyek, nem kell a nyilvánosság elé vinni. És még mielőtt bárki is belekötne, hogy ha pasikkal is voltam régen, hogy vagyok leszbikus: úgy, hogy idő kellett, míg rájöttem, meg elfogadtam magam. :)

2014. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!