Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez apakomplexus? Lehet normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez apakomplexus? Lehet normálisnak nevezni, vagy ezt már nem?

Figyelt kérdés
17 éves vagy és valamiért nem tudom elképzelni, hogy egy mondjuk 25 év alatti pasival jöjjek össze. Ha látok után férfiakat, inkább a 30 körüliek után bámészkodom. Azt kell tudni, hogy egészen pici koromban apám lelépett és anyám meg folyton más férfiakat hozott haza estére, nekem pedig kimaradt az életemből ez az apa-lánya dolog. Akkor ez apakomplexus? És ez normális egyáltalán? Esetleg keressek egy orvost? Köszi előre!
2014. ápr. 26. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyek az "apukád"?
2014. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az, próbálj egy érett gondolkodású fiút találni magad mellé stabil kapcsolatra, és rendben leszel
2014. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A legjobb barátnőm 19 éves létére 40 évesekre bukik nem biztos hogy e miatt alakult nekem se volt jó kapcsolatom vele mert éjjel nappal dolgozott a bartnőm talán jobb viszonyba van az apjával de igazából neki se túl jó.
2014. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elhiheted, vannak koravén fiatal srácok is, akik fejben előrébb járnak kortársaiknál viselkedés, értékrend szempontjából, mintha idősebbek lennének, csak papíron fiatalok.

Csak meg kell találni az ilyet :) Ne aggódj.

2014. ápr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig jó volt a kapcsolatom az apukámmal, mégis többnyire a 15-20 évvel idősebb férfiak jöttek be világéletemben. A korunkbeli fiúk éretlenek, mi lányok hamarabb érünk, ezt is vedd számításba. Nem biztos, hogy azért van ez, mert apukád elhagyott titeket.
2014. ápr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezt nevezik annak. A volt barátnőm is ilyen volt és az én szememmel nézve ez teljesen rendben van. Aranyos és kedves szokott lenni az ilyen lányok többsége :) Őket legalább lehet őszintén szeretni.
2014. ápr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem apa ma is itthon van, de egèsz nap dolgozik...nekwm is az idösebbek jobban bejönnek
2014. ápr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten apakomplexus, de más okai is lehetnek.

Tény, hogy az, amit apád művelt, rányomta a bélyegét az

életedre.


Nem feltétlen kell orvos ehhez. Vagy találsz egy normális,

érettebb gondolkozású srácot (vagy épp ő talál meg), vagy

összejössz egy 30 körüli pasival. Utóbbi esetben reméld,

hogy nem puncivadásszal akadsz össze, hanem aki normális

érzéseket táplál irántad. És akkor egyetlen dolog, ami az

apakomplexusra emlékeztet majd, az a dátum a születési

bizonyítványán :)

2014. ápr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És az idősebb pasikban a gondolkodásuk/viselkedésük ami megfog vagy pedig maga az, hogy "nagyobbak". Mert (magamból kiindulva) vannak olyan fiúk, akik szerintem fejben és viselkedésben vannak olyan érettek, mint egy 25 éves. Ez persze személy kérdése és ha körültekintek a környezetemben sajnos nem nagyon tudom ezt az érettséget az ismerőseimről elmondani. 18/F
2014. ápr. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem feltétlen az.

a határozottabb,testileg érettebb férfiak jönnek be neked.

sok lány van így ezzel.

pl ott van brad pitt,meg clooney.

50es fószerok és mégis ha jó palit kell mondani mindig ott vannak a topban.

meg hivatkoznak brad pittre a trójából,hogy ott milyen jól nézett ki,pedig 40-43 körül volt.

2014. ápr. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!