Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a volt barátom. Három hónapig voltunk együtt de egy félévig beszéltünk. Nagyon beleszerettem és nem tudom mit csináljak. Már több mint 10 hónapja nem láttam és kb 3 hónappal ezelőtt beszéltem vele. Borzalmasan hiányzik. Érzem hogy be fogok kattani ha ez így megy tovább. Pedig amit tudtam megtettem, kitöröltem az üzeneteket, a számát és próbálom elhessegni a gondolataimat de nem megy..:) utóljára ő írt rám pedig már akkor kevesebbet gondoltam rá mert lett barátnője. De akkor miért írt?! A szakítás is érdekes volt mert csak szimplán eltávolodtunk egymástól. Mit kellene tennem? Nem birom már ezt.. mindent megpróbáltam.

2014. ápr. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Te azt akarod h azt mondjuk h szeret még, és azzzal akarod legbelül győzködni magad hogy tuti téged akar még és odavissza van érted.

hát nem így van.

2014. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, vagy lépj tovább, ismerkedj másokkal! Mielőtt még valami (lelki)bajod lesz! Tudom, nem könnyű de valamerre el kell indulnod!
2014. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ebben a cipöbe vagyok már tobb mint egyéve.. egyszeruen semmi nem kötle hogy elfelejtsem naponta fel hivom 100-szor de fel sem veszi a telefont már annyira megalázkodtam hogy ez hihetettlen.. nem tudom magam tultenni barmit is csinalok. nagyon ragaszkodok hozzá és iszonytul nagyon szeretem. és ö ezt tudja hogy mennyire oda vagyok érte. és már szinte olyan szintre jutott hogy feljelentett zaklatásért:( persze azért most nem hivogatom meg nem is irok neki.
2015. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!