Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szimbóluma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy tetoválást magamra, ami emlékeztet az első együttlétemre egy fiúval, aki most a legjobb barátom. Nem szeretnék valami durva tetkót, csak mégis ha ránéznék az jusson az eszembe. Tudtok valami kevésbé durva szex szimbólumot? 18/L

2014. ápr. 27. 19:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék ez miatt ostoba vagy hülye? Nem azt kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye erről, hanem hogy tudtok-e valamilyen szombólumot.
2014. ápr. 27. 19:59
 12/15 moonlightsentinel ***** válasza:
0%

Bakker gondolom nem egy péniszt akar magára tetováltatni -.- Gondolkozzatok már, nem tudjátok mit jelent az, hogy szimbólum? :D


Pl. régi törzseknél a Napot kapcsolták össze a szexel, vagy a kínaiaknál pl. a kígyó... sztem vmi ilyesmire gondolhatott, ez azért nem olyan durva :D

2014. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Itt a durva az emögött álló motiváció... "jaj, lefeküdtem egy pasival, aki most a legjobb barátom, és ez annyira fontos, hogy muszáj magamra tetováltatnom". Kb. mint egy éretlen kis liba. Nyilván az is. Arról a "legjobb barátságról" pedig megvan a véleményem, amelyik szexen alapul.
2014. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Végre egy normális ember. :) Nagyon szépen köszönöm. Hát valóban nem egy péniszre gondoltam. De egy kígyót vagy egy napot simán tetováltatnék látható helyre is, hiszen abban nincsen semmi. Más meg úgyse tudná a jelentőségét csak én. :)
2014. ápr. 27. 20:21
 15/15 A kérdező kommentje:
Normális vagy ember? Nem is ismersz hogy mondhatsz ilyen hogy kis liba? Kapjál már észhez. Miért baj egyeseknek hogy nekem annyira fontos volt az első együttlétem vele, hogy ezzel kapcsolatban akarok valamit magamra tetováltatni? És már csak barátok vagyunk semmi több, se csók, se szex ezért vagyunk barátok érted? Bár ehhez semmi közöd.
2014. ápr. 27. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!