Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz elhinni, hogy van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz elhinni, hogy van olyan lány, akit nem lehet pénzzel levenni a lábáról?

Figyelt kérdés
Én utálom, ha meg akarnak vásárolni, nem tudok egy olyan embert tisztelni, főleg nem szeretni, akiben annyi kreativitás van csak, hogy felmutatja a kocsikulcsot vagy egy köteg pénzt, és máris hanyatt kell esnem tőle.
2014. ápr. 28. 01:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
van pl én..
2014. ápr. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, én sem vagyok megvehető. De a sok anyagias ribizli miatt a pasik már mindenkiről ezt hiszik. Hát, ő bajuk.
2014. ápr. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Több ilyen van, mint hinnénk, de kevesebb, mint reméljük..
2014. ápr. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én se szeretek foglalkozni a pénzzel, de jobb ha van, kocsi is meg lakás is.
2014. ápr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem, de örülnék, ha találnák egy ilyen lányt.
2014. ápr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerencsére van kivétel ha nem is sok.
2014. ápr. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

így max a full amatőrök próbálnak pénzzel hódítani.

a pénzel hódítás a valóságban másképp megy.

a találkozások alatt a férfi az életszínvonalát mutatja be,a hatalmát,a társadalmi értékét és ez fogja bevonzani a csajt ha csak ideig óráig is,de minimum meg fogja dugni a kiszemeltet.

2014. ápr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az osszes olyan lany, aki ezt allitotta magarol, atvert... aki nem emlitette, csak ereztette, azokkal mukodott minden.
2014. ápr. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, volt alkalmam megtapasztalni, milyen, amikor pénzzel próbálnak meg szeretni. Tulajdonképpen ebből állt a gyerekkorom is...

Az én szememben maximum azért vonzóbb egy-egy pénzes pasi, mint egy nem túl tehetős, mert utóbbinak gyakran van kisebbségi komplexusa, főleg egy tőle tehetősebbel szemben, míg előbbinek sokkal több az önbizalma.

Persze ez nem mindig van így, sőt, sokan a pénzzel akarnak kompenzálni dolgokat.

Na mindegy. A lényeg, hogy nekem teljesen mindegy, hogy pénzes vagy nem, ha kedvelem:)

/Más kérdés, hogy szeretem élni az életem, ezért nehezen eresztek gyökeret :) /

2014. ápr. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
8-as, ezzel azt akarod mondani, hogy hazudok? Lehet, hogy te idáig ezt tapasztaltad, de nekem semmi okom füllenteni, főleg egy anonim oldalon nincs semmi értelme.
2014. ápr. 28. 02:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!