Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy alacsony duci pasi, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony duci pasi, egy vékony magas lánnyal. Mit gondoltok ha ilyet láttok?

Figyelt kérdés

És szemmel láthatóan nagyon szeretik egymást. Mivel nyilván nem ez a "megszokott" vagy a "normális", mit gondoltok ha ilyet láttok?

Ciki? És ha igen akkor a lánynak vagy a fiúnak?



2014. ápr. 28. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a lánynak ciki,a fiúnak érdem.De Fő a szerelem!
2014. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj manapsag..miaz h megszokott?!?

Ok is ugyanolyan par mint barki masok..egyaltalan nem ciki!

2014. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ciki?

A szerelem mióta ciki?Gyerekes barmok...

2014. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Ilyet élőben még sosem láttam, de ha látnék ilyet, akkor tuti pénz van a dologban (miközben a csajnak van mellette egy jóképű szeretője is)
2014. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenek voltunk mi is a volt barátommal. Voltak rosszindulatúbb emberek, akik azt gondolták, hogy biztos a pénzéért vagyok vele. A bibi csak az volt ezzel, hogy kettőnk közül nekem volt munkám és egész tűrhető keresetem, neki meg se munkája, se vagyona, se lakása.

Semmit sem gondolok, ha ilyen párt látok, vagy bármilyen párt. Az ő dolguk. Semmi ciki nincs benne.

2014. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én akkor azt gondolom milyen szerencsés a csaj :) Az ilyen párok nagyon aranyosak tudnak lenni :)
2014. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én csak azt látnám, hogy milyen jó, hogy ennyire szeretik egymást. Aki külsőségek alapján, főleg, hogy másnak mi a véleménye, úgy választ, az sohasem találja meg a boldogságát.
2014. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Érdekkapcsolat. Vagy nagyon naiv a lány. Úgysem lesz tartós a kapcsolat, sok ilyet láttam már. Szóra sem érdemes!
2014. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

rohadt ciki hogy emberek nem mérleggel meg centivel választanak párt...hova lesz ez a világ, hogy nem topmodellek mászkálnak az utcán...szánalom pfejj


/irony off

2014. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:
Azt gondolom hogy a srácnak biztos sok pénze van, vagy jó dumája, és/vagy nagyon okos, jó ember, gentleman. És örülök mert a lány valószínűleg őszintén választotta őt.
2014. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!