Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán tényleg belém szeretett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tényleg belém szeretett? (fiú-lány baráttság)

Figyelt kérdés

Végzős lány vagyok. Az elmúlt pár évben jóban lettem egy fiú osztálytársammal.


Annyira megtaláltam vele a közös hangot, hogy -számomra- olyan, mintha a tesóm lenne. A kedvem is sokkal jobb, ha suliban van.


Viszont gyakran szivat, amit nagyon élvez. Csapkodni is szokta a combomat.


Az egyik évfolyamtársam többször rákérdezett, hogy van e köztünk valami. Ma konkrétan megmondta, hogy ne mondjam már, hogy nincs köztünk semmi. Látja, ahogy rám néz...


Már többen is azt hiszik, hogy járunk. Pár tanár rá is kérdezett, hogy mi a helyzet velünk.


Mit gondoltok?



2014. ápr. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát persze.
2014. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2 osztálytársam is ezt csinálja , csak ők már 8-9 éve ismerik egymást , a fiú barátságon túl akar lépni , többet akar.
2014. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A srác többet akar... ha másokkal nem csinálja ezt, akkor többet akar
2014. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy én is sokszor próbáltam elhitetni magammal hogy a fiú barátom csak barát. fiú-lány barátság létezik de csak addig mig rá nem jösztök arra hogy az igazi oka a barátságotoknak az hogy nem mint barát hanem mint lelki társ találtatok egymásra. Ez teljesen normális és sajnos a fiú-lány barátságokkal ez a gond hogy ha te nem is de a másik fél általában(mindig) többet gondol! :) Ezt tapasztalatból tudom.
2014. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, fogdosta a combomat, nezte a mellem, szivattuk egymast.. Megmondta szemtol szembe, hogy amugy hulyul.
2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!