Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek mi erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a vékonyabb, vagy átlagos mellű lányok jobban bejönnek mint a nagymellűek. Sajnos eddig mégsem volt ilyen barátnőm, hanem mind nagyobb cicijű volt. Szerintetek gáz, ha a kisebb cicikhez vonzódom és szívesebben kényeztetnék ilyet?

2014. ápr. 29. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. 18/F :D
2014. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most azért jött létre, hogy hátha kapsz kismellű lányoktól levelet?
2014. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes ízlésed van, szerintem nincs gyönyörűbb a nagy, vagy éppen hatalmas, természetes ciciknél.

24/f

2014. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Szívesen beszélgetnék kisebb, vagy átlagos mellű lányokkal, de olvasni nem tudó fiúkkal nem (LD. kérdés). Kíváncsi lennék mennyire gyakran tapasztalják azt az ilyen adottságú lányok, hogy bejön a méretük a pasiknak.
2014. ápr. 29. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nekem 75/B-m van, kaptam már rá hideget is, meg meleget is (bár gondolom ezzel a nagy mellűek is így vannak˙). : DÉn elfogadom, hogy mindenkinek más az ízlése, szóval engem nem is zavar.

2014. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Èn kis mellu lany vagyok
2014. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!