Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak cicanadrágban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak cicanadrágban látszik a tevepata, akkor nincs rajta alul semmi?

Figyelt kérdés

Egyébként ez nem zavar titeket vagy ha ilyen van akkor tudtok róla?


Azért kérdezem, mert egyszer egy lánynál voltam valami apróság miatt és akkor öltözött át, én megvártam. Soha nem szokott így "kiöltözni" ilyenkor, most viszont tudta, hogy elkísérem valameddig és a szemem alig tudtam le venni róla :D Szerintem direkt csinálta, mert látnia kellett a tükörben. Ti ezt élvezitek amúgy?



2014. ápr. 29. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha láttál már női bugyit akkor azt is tudod hogy egy feszesebb darab nem véd meg a tevepatától.
2014. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De van rajta bugyi:) csak húsosabb a puncija<3
2014. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem voltam még nő, de szerintem kva kényelmetlen lehet bugyi nélkül a cica nadrág úgyhogy szinte kizart hogy ne legyen alatta semmi
2014. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jobb esetben van
2014. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éééértem. Akkor ez jóóó :D Húsos a nunija ezek szerint xD Na most ez elég ovisan hangzott de nem hagyhattam ki :D
2014. ápr. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!