Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ruhán keresztül, szeretkezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruhán keresztül, szeretkezés nélküli terhesség?

Figyelt kérdés
A barátommal, még nem szeretkeztünk,de szoktam úgy az ölében ülni, hogy szembe vagyok vele és szoktuk a csípőnket mozgatni. És van amikor ilyenkor elélvezünk. Ugye 0% a valószínűsége, hogy így teherbe eshetek? Még mielőtt hülye beszóló válaszokat adnátok tisztában vagyok vele, hogy mi szükséges ahhoz, hogy egy nő terhes legyen...kérlek értelmes és normális válaszokat írjatok. Szerintem lehetetlen csak elég parázós vagyok :/
2014. ápr. 29. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2014. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát megvan rá az esély, csak akkor nem lehetsz terhes, ha rajtad tundrabugyi volt, mert az pamutból van, a tangák meg poliészteresek, amin átmegy a sperma simán a hüvelybe.. mert a hüvelyben vákuum van, ami felszívja a spermát..
2014. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

"tisztában vagyok vele, hogy mi szükséges ahhoz, hogy egy nő terhes legyen"

Ha annyira tisztában vagy vele, hogy hogyan lehet teherbe esni, akkor miért is kérdezel ekkora hülyeséget?

Ez a gáz, hogy valakinek halvány ismerete sincs arról, hogy mi hogyan működik.....

2014. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy vele, akkor valószínűleg azzal is, hogy ez egy hatalmas baromság, amit kérdeztél.
2014. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha átázik a bugyi, akkor van egy kis esélye.

Ha biztosra akarsz menni, akkor marad a farmer.

Az itteni okosakra meg ne hallgass (hogy milyen kicsi ez az esély).

Tényleg nagyon kicsi - de ha gyerek lesz belőle, onnan kezdve 1 egész gyerek.

2014. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek és az utolsónak a normális választ. Farmerben voltunk mindketten.
2014. ápr. 29. 18:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Így szerintem sem lehetséges.

A kreténeknek meg köszönöm a lepontozást. A tartásdíjat nyilván majd fizetik ők, nem? (nem neked, hanem hasonló esetben)

2014. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A spermium "elhal" a szabad levegőn.
2014. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...adott idő múlva!

Gyakorlatilag akkor, amikor kiszárad.

2014. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!