Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért probléma, ha meg kell hódítani a nőket?

Figyelt kérdés
Én imádom elcsábítani őket.
2014. ápr. 29. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pontosabban csak imádnád öcsi. ha ezt tennéd, nem kérdezgetnél itt ilyeneket.

nem probléma, csak sok nő gyökér mint a levesbevaló és irreális elvárásaik vannak.

2014. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"ha ezt tennéd, nem kérdezgetnél itt ilyeneket."

Ez aztán logika.:)

2014. ápr. 29. 22:29
 3/12 anonim ***** válasza:
ez nem logika, ez tény
2014. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod:)
2014. ápr. 29. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

" sok nő gyökér mint a levesbevaló és irreális elvárásaik vannak"


Sikeres lehetsz a nőknél ezzel a mentalitással... na mesélj már, milyen irreális elvárásaink vannak? Például az, hogy ne gyökerezz le minket? Hmm?

2014. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne, a környezetemben nem nagyon észlelek megugorhatatlan elvárásokat, amit egy átlag férfi ne tudna teljesíteni.
2014. ápr. 29. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem probléma.
2014. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert mint látod egyre több a gyôkér. Egyre több olyan idióta stílus indult el ami egyáltalán nem arra irányul, hogy a férfi férfi legyen, a nő meg nő, és kinek mi a feladata, így mivel a legtöbb mostani fiatal már sehonnan nem lát 1 normális férfi példát, nincs is honnan megtanulnia, hogy mit kell 1 lánnyal/nővel kezdeni, hogy tudja megszerezni, így persze, hogy problémát jelent, hogy hogy mondja meg 1 lánynak egyáltalán azt, hogy tetszik neki. A többi meg alapvető genetika és ösztön, akivel meg nem tudsz mit csinálni, a nőknek a férfias férfi fog bejönni és nem a 14 éves emo-s a világproblémáival és nem is a bužiszínű tarajos huligánok.
2014. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

1-esnek tényleg oltári sikerei lehetnek a nőknél, pláne, ha szerinte mindegyik gyökér, gratulálok.

Kérdező: Fogalmam sincs... Egy ideje nézegetem az oldalt és azt tapasztalom, hogy az ide író férfiak többsége úgy van vele, hogy neki a nő az jár és ha nem kapja meg könnyen, akkor a nő a hülye, akinek magasak az elvárásai, de ha egy nő azt írja, hogy több partnere volt 5-nél, akkor máris ribi, mert megvolt 5 srácnak, de nem nekik.

Szóval fogalmam sincs. Úgy vagyok vele, hogy mindig is lesznek igazi férfiak, akik tudnak és szeretnek hódítani, az ilyen pitypang vitézek meg max a nyálukat csorgatják, mert egy szalmaszálat nem képesek keresztbe tenni, hogy nekik jobb legyen, inkább az ellenkező nemet hibáztatják.


(És mindjárt jön a lepontozás és a feminácizás, amivel csak azért nincs bajom, mert csak és kizárólag engem igazol :)

2014. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: latom te is ezen szelektiv mondatertelmezesu nok koze tartozol. Senki sem mondta, hogy minden no, oda van irva, hogy SOK no....

Es ne szemelyeskedj, mert irgum-burgum lesz. :D


1-es voltam

2014. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!