Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a felsőtest már elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a felsőtest már elfogadható?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat leadtam az utóbbi időkben, és már edzést is végzek. Tudom, hogy lenne még mit leadnom és izmosítanom, de szerintetek ez a test beleesik legalább az "elmegy" kategóriába? Érdemes próbálkozni így a nőknél, vagy várnom kéne még vele ?


Itt a kép: [link]


2014. ápr. 30. 00:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem látszanak még jól az izmaid, de jó vagy így is.
2014. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a szőr az maradhat!

nekem mindegy, szőrös-e a férfi, csak legyen természetes lehetőleg. ennyire nem kell túlzásba vinni.

a további edzés jöhet.

2014. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
Barátom le se szarják a felsőtested, ha megdumálod őket és/vagy van pénzed. A belsőre gyúrj.
2014. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
tök mindegy milyen tested van. ha csak azért jársz gyúrni hogy szép legyél, akkor magadat szopatod.
2014. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tökéletes :D csak egy kicsit tollas a mellkakasod.
2014. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, amikor valaki két hete edz és azt hiszi már bármiféle izmot is épített:D

[link]

2014. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!