Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez az ágyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez az ágyban?

Figyelt kérdés

Reggel óta a kövérséggel kapcsolatos kérdéseket olvasgatom, és az a tapasztalatom, hogy az esetek nagyon nagy többségében a fiúk visszataszítónak találják a kövér lányokat, vagy legfeljebb elfogadják, de nem látják vonzónak őket.

Elgondolkodtam, mert van egy barátnőm (175 cm/115 kg), kapcsolatban él évek óta, és állítólag a szex is teljesen rendben van. Lehetséges, hogy tényleg van, akit ez a külső nem zavar, sőt, vonz, csak itt a GYK-n gyűlt össze pont olyan tábor, akik nagyrészt más véleményt képviselnek? Azért érdekelne, mert én is túlsúlyos vagyok (bár közel sem annyira, mint a barátnőm, jó 30 kg van köztünk).


2014. ápr. 30. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek a papp,kinek a pappne.Mindenkinek mas tettszik.Vannak olyan ferfiak,kik a teltebb hölgyeket reszesitik elönyben,masok a vekonyabbakat. Sot olyan arab orszag is van ahol hizlaljak a nöket,tevetejjel hogy teltebbek legyenek,mert a vekony nö szamukra olyan,mintha ferfi lenne.
2014. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik a dagi lanyokra buknak.
2014. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen.A párja látja őt vonzónak és szexinek,feláll rá szóval....



Én is túlsúlyos vagyok,de nem érzem magam kövérnek. Egész életem során csak a szüleim éreztették velem, hogy kövér vagyok igazából. Pasiknak bejön,ha van mit fogni.Nagyrészüknek :) pláne,ha jó helyen van.Cici,popsi,comb,egy kis úszógumi is belefér bőven.


Számít a kisugárzás, milyen az arc,a haj, milyen ruhákat hord az illető. Létezik olyan nő,aki 40kilós ropi,de bármit vesz fel,annak ellenére, hogy elől-hátul deszka,mégis egy igazi díva stb. De olyan is, aki duci-molett-dagi-kövér kategória,mégis igazán nőies.

2014. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hol? :D Annyira furcsa, mert ezen az egy srácon kívül nem nagyon tudok ilyet, és ahogy néztem, a neten sem tolonganak.
2014. ápr. 30. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a probléma?

Az, hogy úgy gondolod, nálad kövérebbnek van párja,s te mégis egyedül vagy?


Ez szerintem nem kövérség kérdése...De sajnos sokunkat foglalkoztat, hogy más,aki tőlünk rondább,butább miért van kapcsolatban...

2014. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Egy sovány lányt még kevésbé szeretnek, mert szúr, semmi nőies nincs benne, szóval... de kinek ez, kinek az. Ne légy irigy!
2014. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!