Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az egyetlen olyan tizenöt éves, akinek ennyire rosszul esik, mikor szerelmespárokat lát mindenhol?

Figyelt kérdés
NEM az ő hibájuk, mert szabad világban élünk, csak, mikor ilyen egyedül vagyok, és nagyon rossznak, és csúnyának érzem magam, akkor még kifejezetten tetézi a helyzetet, hogy az utcán, a facebookon, szinte mindenhol turbékoló szerelmespárokat látok.
2014. ápr. 30. 17:51
1 2
 1/14 Ahol megállt az idő ***** válasza:
97%
Én nem vagyok 15 éves, de engem nem zavar. Örülök más boldogságának.
2014. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én is így éreztem.

10 éven keresztül átkoztam magamban az ilyen párokat.


aztán szerelmes lettem és én is belekeveredtem a szerelem forgatagba és rádöbbentem, hogy milyen jó érzés ez.

azóta mikor ilyen párokat látok mindig elmosolyodok rajtuk. :-)

2014. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 XHUNterX ***** válasza:

Sokan járnak azonos cipőben, lesz ez még rosszabb is. Én idősebb vagyok, mint te, de az érzést ismerem, most is benne élek. De arra a szintre legalább eljutottam, hogy azt tudom értékelni, hogy ők boldogok. Legalább ők azok...

Tippelek, fiú vagy, igaz? Kocka, igaz? Legalábbis szeretsz játszani. Emellett visszafogottabb típus vagy, ugye? Netán az animéket is szereted? Ez a szép réteg, amit felírtam, az tökéletesen ismeri ezt az érzést.

Sajnálom, de ha ez boldogít, legalább tudd, sokan vagyunk ugyan így, nem csak te. Kitartást, egyszer majd téged is megtalál a szerelem. Hacsak nem vagy bűn ronda, mint én. XD

2014. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Én csak azt nem szeretem, mikor egy zsúfolt helyen direkt összenyálazzák egymást mindenki orra előtt...-.-
2014. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En pont telibefosom .. 19f alone.
2014. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PearlDiver ***** válasza:

Gondolj bele, hogy egy csomó ember 30 éves koráig sem talál párt, van aki így is hal meg.

Abba is gondolj bele, mennyi kapcsolat van tele problémákkal, még ha időnként úgy is tűnik, hogy minden szép és jó.

Így talán kicsit kevésbé lesz nyomasztó az érzés.

De ha belegondolsz abba, hogy az önsajnálat helyett inkább merészen belevágj a párkeresésbe, akkor egészen meg fog változni a hangulatod! :)

15 évesen még én is csak néhány reménytelen szerelmen voltam túl, de 16-tól beindultak a dolgok és azóta sok-sok tapasztalatot szereztem. Pedig én is éreztem magam már esélytelennek.

24F

2014. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hunter: Nem minden kocka animés forever alone >:[
2014. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 XHUNterX ***** válasza:
45%

Ismerlek, hetedik. :)

Nyugi, szép a mosolyod, neked biztos lesz valakid! :)

2014. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noydra ***** válasza:
HUNter: Miért nem veszed a fáradtságot és mozdulsz ki egy kicsit, ha tudod magadról, hogy kocka vagy?
2014. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én igazából hányni tudnék a kézenfogós sétálgatós pároktól. Nem irigység miatt, hanem egyszerűen hogy nem hiszem hogy nincs jobb dolguk.
2014. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!