Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy félek attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy félek attól, mert pénzes a fiú?

Figyelt kérdés

Ismerkedek pár hónapja neten egy fiúval, aki nagyon aranyos és nem szexet, hanem kapcsolatot akar és szeretne már találkozni is velem. Én is, mert tényleg végtelenül aranyos, és mindenről tudunk rengeteget beszélni. Azt mondta, hogy őt tényleg nem érdekli a szex. Én szűz vagyok még és nem is akar semmire sem kényszeríteni, amit nem akarok. A pár hónap csetelés alatt egyszer sem hozta fel a szexet, sosem beszél róla, 'olyan' képeket sem kér rólam, csak amikor azt mondja, hogy hiányzik neki a cuki arcom, akkor is csak az arcomról kér képet. Néha olyanokat ír, mint egy nagyon érzelmes srác, pl nagyon hiányzok neki, rólam álmodott, mintha szerelmes lenne. Mesélte nekem, hogy már beszélt rólam a húgának is, aki szerint cuki vagyok.

Tényleg nagyon aranyos és normális is. De van valami, ami miatt kicsit tartok a vele való találkozástól. Amikor megismerkedtünk is gondoltam, hogy mivel ide jár egyetemre Magyarországra, nem egy nagyon szegény családból származhat. Nekem akkor nem is kellett még úgymond 'másra', csak mivel angolul tudott, így gyakorolni akartam a nyelvvizsgára, aztán annyi az egész, megköszöntem volna neki a segítséget. De még mindig beszélünk sokat, és ő azt is szeretné, ha a barátnője lennék, mert a k*rv*kat utálja és csak a különleges lányokat szereti. Én is tervezem a jövőmet, mérnök szeretnék lenni, de egyszer ahogy kérdeztem az álmáról, neki az, hogy Amerikában legyen egy saját cége, vagyis 'nagyvilági' életet akar. Nem mondtam neki, de én megijedtem egy kicsit, mert igaz, hogy a szüleimnek van pénze, de én nem az olyan 'élethez' vagyok szokva, mint az a fiú, vagyis értitek. Mégis mit akarhat tőlem az a fiú? 22/F és 18/L


2014. ápr. 30. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Most jön egy kis álszerénység....jajj már. Mit akarhat? Barátnőnek, de ne mondd, hogy nem tetszik a lóvé.
2014. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érthető, amennyire sztereotipak egyesek... Egyből gyanús mindenkinek ha valamelyik gazdagabb.
2014. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ösztöndijjal tanul az országban,mint a legtöbb külföldi.Nekem is volt olyan barátom akinek óriási tervei voltak,azután semmi nem jött neki össze.Egy cég megléte amerikában még jelent nagyvilági életet.Hatalmas a konkurencia,be kell törni a piacra, az nem épp kis idő.Ne gondolkozz ilyeneken,élj a mának,hogy mit hoz a jövő nektek az még még nagyon távoli és messze vanmaddig sok viz lefolyik a dunán.
2014. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, hogy több hónap után sem találkoztatok még. Nem ismerhetsz senkit csak netes beszélgetés alapján.
2014. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A pár hónap csetelés alatt egyszer sem hozta fel a szexet, sosem beszél róla"


Akkor eléggé unalmas fazon lehet.

2014. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!