Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol az üzimre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol az üzimre?

Figyelt kérdés
Van valaki, akinek felvázoltam, hogy tetszik nekem, de konkrétan nem mondtam ki. Azt mondta, megbeszéljük, ha képes leszek erről rendesen beszélni, mert hogy így "összezavarom" és aztán otthagyott. Az egész jelenet ilyen filmbe illő volt olyan szappanoperás szöveggel..na mindegy:D Aztán írtam neki egy sms-t, hogy szerintem erre simán rájött már, mert annyira egyértelmű, de én nagyon félek a csalódástól. Ez volt 3 napja..azóta nem írt vissza. Ennyire megérintette és nem akar vagy miért nem írhatott? A telefonján mindig van pénz. Szenvedek, hogy nem válaszol.
2009. dec. 25. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd a dolgot. Ha akart volna, nyilván válaszolt volna, de mivel nem válaszolt egyértelmű, hogy nem akar választ adni. Hagyd egy kicsit megnyugodni.

Van egy másik lehetőség, de nem valószínű, hogy ez lenne a probléma... ;) Lehet, hogy nem tud sms-t írni...

2009. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor írhatott volna msn-en valami bejövőt vagy nem tudom, ha már így kiöntöttem a lelkemet és jóban is vagyunk.
2009. dec. 25. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:

hát arra igen kicsi az esély, hogy nem kapta meg, vagy hirtelen mind a 10 ujja eltört, vagy annyira meghatódott az üzidtől, hogy nem tud írni.


sokkal valószínűbb, hogy nem akar tőled semmit. és azért nem ír, mert gondolja, hogy ebből hátha felfogod...


persze lehet h nem így van. akkor bocs.

2009. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ha komolyan érdekel, mi van vele, miért smst írsz? Miért nem hívod fel? Egyébként meg ne lepődj meg a viselkedésén...senki nem szereti, ha össze-vissza hülyítik. Jobb az egyenes!
2009. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megvan az okom, hogy miért nem hívtam fel. Tuti nem akar lekoptatni, lehet, hogy mélyen érintette és most összezavartam. Szerencsére nem az a bunkó lekoptató típus, ráadásul elég fontos barátnak tart.
2009. dec. 25. 13:35
 6/13 anonim válasza:
Kis naív... :)))
2009. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, ha nem lenne senkije, már tuti másképp tekintene rám, de most jár valakivel. Én meg..nem elszedni akarom, csak megkönnyebbülés, ha tudja. Elvégre nekem már akkor bevallotta, hogy én vagyok számára a tökéletes, amikor elkezdett járni ezzel a valakivel.
2009. dec. 25. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj, nagyon naív vagy. Barátként bírhat esetleg, de mint ellentétes nemű nem igazán mozgatod meg a fantáziáját, különben visszaírt volna már rég... de ha nekünk nem hiszel az Istennek se, akkor hívd fel, hogy most mi van. de jobb ha nem erőlteted a dolgot.
2009. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ez nem naivság, én ismerem, nem ti. Az egyáltalán nem igaz, hogy nem mozgatom meg a fantáziáját, hisz már vagy milliószor mondta, hogy annyira szépnek és különlegesnek tart. Vannak köztünk bizonyos akadályok, amik miatt minden szörnyen nehéz. Ezeket inkább nem írnám le. Nem az a problémám, hogy vajon tetszem-e neki, hanem az, hogy van valakije, akire azt mondta régebben, hogy nem akarja elhagyni, mert fél az egyedülléttől. Régebben, mikor határozottan kijelentette, hogy hogy tekint rám, én csak kiröhögtem, mert bizarr volt az egész, de az utóbbi időben már nem tudok rá úgy tekinteni, mint barátra. De félek, hogy most meg már elkéstem ezzel a vallomással.
2009. dec. 25. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Kislány. nézz szembe a tényekkel: nem reagál az sms-edre ráadásul mással jár. ha igazán téged akarna, nem létezne számára az az akadály, ami eltántoríthatná attól, hogy veled akarjon lenni. úgyhogy fejezd be a kombinálást meg a merengést, itt az új év, keress mást, őt meg felejstd el, hiszen nem akar téged, ez a napnál is világosabb, csak nem neked, mert elfogult vagy. nyilván azért tetted fel a kérdést, hogy megtudd, kívülállók hogyan értékelnék ezt a helyzetet obkektíven. hát így kb.
2009. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!