Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jóképű ez a 17/F?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jóképű ez a 17/F?

Figyelt kérdés

[link]


Csak ez a kép van róla. Amúgy szép izmos felsőteste van :)

Nagyon tetszik nekem ez a srác, olyan szép ajkai vannak.. csak kár, hogy olyan mogorva :(

nektek mi a véleményetek az arcáról? :) :D


2009. dec. 25. 13:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

És ha Áron is regisztrált ezen a fórumon, szerinted mit szólna, hogy felteszed a képét és véleményt kérsz róla??

Neked kell eldöntened, hogy mit érzel iránta, tetszik-e, akármi, és nem másokat, főleg úgy, hogy valódi képet mutogatsz. Ezt nevezik személyi jogok sértésének! Fel is jelenthetne mellesleg..

De reméljük, hogy Áron nem tagja a Gyakori kérdések fórumának, és így mondhatunk róla véleményt :D

Előbb ismerd meg, és utána mondd, hogy bunkó, beképzelt, nagyképű.. Addig ne!

Jó tanács: ne tedd közzé minden pasijelölted képét.. :)

2009. dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
NEm mindegy mit hallgat? Már a fején látom hogy arrogáns, beképzelt.Szerintem el van telve magától,pedig a kedvesem ezerszer jobban néz ki,és mégis szerény és udvarias a lányokkal.
2009. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ismerem, őt tuti nem foglalokozik a GyK-vel.
2009. dec. 25. 14:28
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
akkor remélem valaki szól ennek az Áronnak h valaki csak úgy felteszi ide a képét
2009. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
de ő azért ilyen, mert az anyja meghalt mikor kicsi volt.
2009. dec. 25. 14:38
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
egyik barátnőmnek is meghalt az anyukája mikor még kisbaba volt mégse ilyen.ez hülye kifogás
2009. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyes.

De akkor se szabadott volna feltenned róla képet :S Te örülnél ha viszont látnád itt fent a képed és valaki azt kérdezné, hogy szép vagy-e? :S Mert szerintem nem.

2009. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
jól van, belátom. tévedtem. Törölném a kérdést, ha lehetne. De amúgy nem én vagyok az első aki másról feltesz képet és véleményt kér róla.
2009. dec. 25. 14:56
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
hát ez igaz.nem csak őt kéne "szidni"
2009. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%
nem tetszik..
2009. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!