Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és 3 barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és 3 barátom volt, mind hárommal sokáig voltam eggyütt, és le is feküdtem velük, de egyikkel sem tudtam elélvezni csak csiklóorgazmussal, hüvelyel nem. Orvoshoz kéne fordulnom vele? Normális a csiklóorgazmus is?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék

2014. máj. 1. 03:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy kell orvoshoz fordulnod, minden ember más, lehet még nem találtad meg azt aki tényleg hozzád passzol. Ez egy lánynál más. Ha a pasi nyomorék akkor ne várd tőle, hogy el tudsz menni. Idővel minden jó lesz:) 24F
2014. máj. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értek az előző hozzászólóval, de hogy meglegyen a balance, a következő hozzászólóval nem értek egyet.
2014. máj. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmutatja a tutit.
2014. máj. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

1. Jó nagy hülyeséget írtál, most akkor próbálja végig az összes pasit, melyik "illik" hozzá? Én azért már 3 sikertelen szex után elgondokodnék, hogy nem velem van e valami probléma. Sok nőnek meg egész életében nincs hüvelyi orgazmusa, bármennyire is igyekszik egy pasi nála.


24/N

2014. máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
a csiklói a normális. a nők többségének csak az van, mert a csikló egy mini farok. borzasztóan tudatlan lány vagy!
2014. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel nem kell orvoshoz fordulni.

A hüvelyi orgazmus egy nagyon összetett dolog. Sok minden befolyásolja. És nem a partner. Tehát nincs olyan, hogy egyik pasival sikerül, a másikkal meg nem. Az esély minden pasinál ott van. Ugyanis ki kell tapasztalni, hogy melyik az a póz, vagy pózok, amiben pontosan olyan ingerlést kap a nő, hogy hüvelyi úton is el tudjon élvezni. Ezen kívül nem mindegy a körülmény, hogy mennyire van felizgulva, hogy mennyire van olyan helyzet, ami adott mindehhez. Ez egy olyan dolog, amit tanulni, tapasztalni kell. És ezt nem úgy kell elképzelni, hogy aki tudja is, tehát élvezett már el hüvelyi úton, az minden alakalomnál el is fog úgy menni. Mert ez nem így van.

Jó magam többször átéltem már, de olyan nincs, hogy szex alatt alapvetően így jutnék el.

A csiklóorgazmus nagyon jó, örülj neki, hogy megy így, mert valakinek még így sem.

2014. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
Normális a csak csiklóorgazmus. Személyfüggő hogy ki hogy képes elmenni, van aki mindkétféleképpen, van aki csak az egyik módon. Nem kell tulparazni :)
2014. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban hogy nem volt hüvelyi?
2014. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Lehet szidni, hogy hülyeséget írtam, de érdekes én az összes olyan partneremnél elértem és tovább tetőzöm a gyönyört akinek előtte senkivel nem volt.
2014. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz fordulni.itt barki segit neked ebben priviben irhatsz barkinek egytalakozast es mar meht is a felszenteles valaki termeszetben teljes eletnagysagban megprobalja neked a problemat elintezni.. Viszont komolyra forditva sok minden lehet a hatulutoje hogy 3 ficko nem tudot neked elmenyt nyujtani.. a korodhoz kepest valoszinu hogy hasonlo fiatal lurkokkal probalkoztal akik hat nem sok gyakorlattal rendelkeztek es bedugtak es egy loket ide oda es kessz es spriccccc aztan te meg be se melegedtel amikor azok mar vegeztek..ez is hatrany lehet mert nem volt ido elkeszulni..no meg a belso ertekek hogy mennyire lazultal le mennyi elojatek volt ..ezek mind reszesei a dolognak es nem csak a bedugjuk azt pufff durr ahogy asok mai fiatal taknyos buveszkedik.. Legyen elg idod arra hogy testi leki kontaktus legyen a partnerod es kozotted ne siessel sok leojatek feloldja ezeket a problemakat erre orientalodjal aztan biztossan elobbre jutsz a megfelelo partnerral..tovabbi kellemes paraznalkodast.
2014. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!