Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajként mire gondolja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként mire gondolja, ha egy csaj csillogó szemekkel néz rám?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy leszbikus,vannak olyan lányok akik ilyenek mindenkivel.
2014. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy ő a csillagszemű juhászné.
2014. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg akarja lefegyűni a suncut.
2014. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak érdekli amit éppen mondasz neki. Ha minden ok nélkül, akkor fura.
2014. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy csillogot a szeme?
2014. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barkácsolni akar veled ;)
2014. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, hogy nagy szemekkel néz és a szemei mintha csillognának, persze nem szó szerint,de ehhez hasonló, másképp nem tudom megfogalmazni, amikor egy pasi néz rám, akkor tudom,hogy tetszem neki,akkor csajoknál is ugyan ezt jelenti? Mondjuk azt megfigyeltem,hogy akinek tetszem először tleg csak nagy szemekkel bámul :) második találkozásnál, összefutásnál már elő szokott fordulni ez a csillogós nézés XD

Nem hiszem el,hogy mással még nem volt ilyen :)

2014. máj. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!