Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Miért gondolok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Miért gondolok a szexre mindig?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, van egy nagy problémám...Mindig a szexre gondolok...Úgy értem naponta többször... Elképzelem, hogy milyen lesz majd szexelni, és lejátszom magamban, ilyenkor mindig furcsa érzésem van, és nedves lesz a bugyim..Ezt nem merem megbeszélni senkivel, félek, hogy beteg vagyok, mert egy 12 éves lány miért a szexre gondol? Megnéztem egy szex jelenetet a neten, és felkavart, rosszul is lettem, de olyan furcsa..csak egyet néztem, többet nem, kíváncsi voltam...Beteg vagyok??? Félek már magamtól! A tanulásban, meg ilyenekben nem gátol, de nem akarok a szexel foglalkozni... Pasim nincs, ennyi idősen nem is kell, nem csókolóztam még, és természetesen szűz vagyok, de nagyon félek, szex mániás vagyok? Valaki segítsen!
2014. máj. 1. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajod,ez természetes ,elkezdtél nővé válni....ne aggódj

a netes szexjelenet nem egyenlő a valósággal általában

2014. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd 1-2 múlva jól megfújatnak a wc-ben :D .Egyébként annyi idős koromban nekem is ilyeneken járt az eszem,szóval nem gáz.
2014. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor nincs probléma ugye?
2014. máj. 1. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi gond, majd néhány év múlva folytatjuk :-D
2014. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
néhány év múlva inkább nem folytatnám ezt a beszélgetést, de köszi....
2014. máj. 1. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a normális 12 évesen. XD 2-es mekkora farok vagy :D
2014. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azota mi lehet a kerdezovel?
2022. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!