Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz ez az idézet? "Az emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez az idézet? "Az emberben ekkor tudatosul, hogy minden csak egyszer történik meg és bármennyire szeretnénk, ugyanaz az érzés már soha nem lesz meg. Soha többé nem érezzük magunkat három méterrel a felhők felett". (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos van egy lány aki 5 éve szerelmes belém(nem vallotta be de tudom) és most már én is beleszerettem, eddig nem volt semmi közöttünk. Szerintetek ez az érzés sohasem lesz olyan amilyennek kellene lennie

2014. máj. 1. 16:02
 1/4 Mr. Truth ***** válasza:
Semmitmondó nyálas közhely
2014. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. Ha kölcsönösen szeretitek egymást, akkor mi a probléma? Az érzés az érzés marad és lehet ugyanolyan, sőt viszonozva már erősebb is, mint volt. 32N
2014. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
annak idején azért nem tudtam viszonozni mert elég félénk voltam lépni feléje de mára sikerült elég önbizalmat szereznem
2014. máj. 1. 16:09
 4/4 a másik én válasza:
Szerintem nem igaz. Ez egy bizonyos embernek a tapasztalata, még pedig azé, aki leírta...nem pedig törvényszerűség..
2014. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!