Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok ezt érezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok ezt érezni?

Figyelt kérdés
Hogy reggel kb nincs miért felkelnetek senkinek nem hiányzol túlságosan és nem látod értelmét a dolgoknak? Irjatok kort és nemet is.
2014. máj. 1. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igazából minden oké a családdal, vannak barátaim is, semmi okom a panaszra. De mostanában esténkét hiányérzettel alszom el mindig, jó lenne egy barátnő akit átölelhetek. 20/F
2014. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megesik. Ezzel jár a magányos farkas életmód... 17/F
2014. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sose éreztem így. Mindíg találtam értelmes időtöltést és ha párom nincs is attól még egész embernek érzem magam. Család, barátok munkatársak hiányolnának, amúgy nem nekik hanem magamnak is felkelek. Viszont, hogy ez így van az csak rajtam múlik, hogy mennyire értékesen élem az életem mennyire hagyok nyomot az emberekben, mennyire töltöm ki az időm, mert az bizony véges ahogy mindenkié ezen a földön.

Ha reggel nem akarok felkelni az max. a korai idő miatt van (későn fekvő későn kelő típus vagyok, sajnos a munkaidőm nem veszi figyelembe az egyéni kívánságokat :P).

25/N

2014. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kösznöm a válaszokat! és sok kitartást mindenkinek a boldog élethez!
2014. máj. 2. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!