Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mukodott valakinek mar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodott valakinek mar ez a modszer?

Figyelt kérdés
Penisznovelo tablettarol van szo. Van olyan akinek tenyleg nott es meg is maradt az a meret? Csak mert a vastagitas is tobb 100 ezer ft, es tanacstalan vagyok mit lehetne tenni.
2014. máj. 2. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tekerd be szikszalaggal az is vastagít
2014. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szigszalag:)
2014. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jo most nyilvan azt hiszed hogy a nap poenjat lotted el. , pedig nagyon nem...
2014. máj. 2. 13:45
 4/11 anonim ***** válasza:
En probaltam,4 honapig szedtem,nagyon nem vettem eszre,hogy nött volna,csak eresebb lett,tagultak az erek,talan nehany mm-t nöhetett.De messze nem ugy ahogy a reklamba irjak,hogy 2 centi egy honap alatt,az nem igaz.
2014. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 es legalabb le tudta irni
2014. máj. 2. 13:46
 6/11 A kérdező kommentje:
4 esnek koszonom!
2014. máj. 2. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy kalap szar. Tessék én is leírtam
2014. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jo de tapasztalat ?
2014. máj. 2. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:

"tanacstalan vagyok mit lehetne tenni"


Én így nőként azt gondolom, hogy elfogadhatnád, hogy akkora, amekkora, és elhihetnéd, hogy az átlagosnál kisebb méretű pénisszel is tudsz úgy szeretkezni, hogy a párodnak nagyon jó legyen veled, és orgazmusa is legyen.

2014. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
senkinek nem működik. :D hallottál már fülnövelő tablettáról? az sincs.
2014. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!