Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb szép lány bunkó/beké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb szép lány bunkó/beképzelt?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, biztos vannak kivételek. De még nem találkoztam olyannal:/. Egy csúnyább lánnyal jobb beszélgetni, lelkesek. Amíg egy szebb lány úgymond tesz rá, nem mutatja ki az érzelmeit annyira.Túl sok udvarló van, talán ezért? 17f

2014. máj. 2. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal, az átlagosabb lányok nagy része is az.

Mondhatjuk, hogy nem feltétlen a külső függvénye.

2014. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindegyik bunkó (én sem). Az érzelmek kimutatásában van valami. Ha sokan udvarolnak nekem egyszerre, inkább hagyom, hogy melyik bírja tovább, melyiknek kellek jobban. Valamelyik előbb-utóbb úgyis megunja.
2014. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb szép lány legalább már az elején egyenesen elmondja, ha esélyed sincs nála. Míg az átlagos lányok java része egy sunnyogó ember, akik kivárnak, hogy udvarolgass nekik és a végén közlik be, hogy KUSS ÖCSI :D
2014. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták nem csak a "szépek"!
2014. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Velem a rondák, átlagosak és szépek is egyaránt gonoszak, mivel ronda, alacsony srác vagyok. Ők azt hiszik értékesebbek nálam, közben meg egy senkik hozzám képest.
2014. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát.....én olyan középosztály vagyok szerintem.... nem vagyok annyira ronda, de szerintem szép sem...de az emberek szeretnek velem beszélgetni általában. :)
2014. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
a nagyon szép lányok szinte kivétel nélkül önteltek és lekezelőek az átlagos kinézetű emberekkel, ugyanakkor a simán szép lányok többsége is elég bunkó...
2014. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

leginkább azokkal azok akiket nem találnak vonzónak vmilyen szinten.

Ezt a jelenséget lookizmusnak hívják

2014. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak a szép lányok, a legtöbb lány ilyen, az is akinek nincs mire. Flegmák, bunkók, lenézőek.
2014. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem minden lány ilyen, mert ronda vagyok... 17/F
2014. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!